Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a magyarázat a lentire...

Mi a magyarázat a lentire úgynevezett "ember jog védők"?

Figyelt kérdés

[link]


Azért lázonganak, mert egy hulladék drogdílert megöltek. Igen, teljesen ésszerű betörni kirakatokat, lopni boltokból, és egy fehér embert levetkőztetni alsógatyára a SAJÁT otthonában.


2011. aug. 9. 19:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%

"anarchiahullám"

Idáig olvastam. Aki ezt a cikket írta, az a hulladék ember, nem négerlázadás, fehérek is ugyan úgy rombolnak, és SENKI se érdemel halált, főleg nem egy ilyen szánalmas bűnért.


Most megpróbálom tovább olvasni.

2011. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

szégyen hogy ilyen van


a jogvédők a legnagyobb patkányok, nem csak ott hanem itt nálunk is a bűnözők pártját fogják

2011. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
29%
A szélsőségesek a bűnözők, nempedig azok akiket a szélsőségesek középkorias világnézetükkel bűnözőnek tituálnak!
2011. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Te rejehw figyelj már ide: mi az hogy a fehérek ugyanúgy rombolnak? Egyáltalán nem. Most CSAK a feketék "lázadnak".
2011. aug. 9. 19:45
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Forrás, amivel igazolni tudod állításodat?
2011. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nézd meg a felvételeket...csak négerek lázadnak, a kis drogárusuk halála miatt. Vagy nézz utána, vagy kérdezz meg egy angolt.
2011. aug. 9. 19:58
 7/29 anonim ***** válasza:

Felvételeken én se nagyon láttam "feketéken" kívül másokat rabolni, plusz ismerősöm kint van, ő is ezt állítja.

Bár tény, h ő nem lát rá annyira a dolgokra.

Mindegy, a lényeg, h látható, h el lettek kapatva egyesek, mert átestek egyes jogvédők a ló túlsó oldalára.

Erre nem lehet mást mondani...

2011. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

"Forrás, amivel igazolni tudod állításodat?"


Most játszod a hülyét?

Itt neked kellene mutatni egy olyan videót, ahol a fehérek rabolnak agyba-főbe, a feketék meg jajveszékelnek...

2011. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

Ezt egy másik oldalról fordítottam, egy helyi angol írta, nem szó-szerinti fordítás, és kihagytam részleteket, de remélem valami újat megtudtok belőle:


A fosztogatás, tulajdon és rendőr elleni támadások előrejelezhető, és valamennyire igazolható reakció az évtizedes nélkülözés, szegénység, munkanélküliség, a szociális lakások rossz állapota és hiánya, rendőri brutalitás, rendőri rasszizmus és rossz minőségű oktatás. Figyelembe kell még venni a kormány támadásait a diákok (juttatások megszüntetése, tandíj növelése) és a munkások (megszorítások, privatizáció, munkás-szerveződés ellehetetlenítése, munkás-törvények támadása, munkanélküliség, alulfoglalkoztatottság) ellen. Ezek összeadva, egy elégedetlen fiatalság jövő nélkül, akik szegénységben nőttek fel Nyugat-Európa egyik leggazdagabb országában, megkapták a lehetőséget, hogy kiengedjék a gőzt.


Nem homogén csoport egy céllal - a rombolók a kisebbség - motivációk, lehetőségek és érzelmek keveréke. Azzal, hogy mindannyiukat bűnözőnek nevezzük, figyelmen kívül hagyjuk az okokat, és így újra fel fognak lángolni.

2011. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%

"Itt neked kellene mutatni egy olyan videót, ahol a fehérek rabolnak agyba-főbe, a feketék meg jajveszékelnek..."

Én csak azt mondtam, hogy fehérek IS.

Tessék, lehet nézelődni: [link]

2011. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!