Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vona: az emberiség utolsó...

Vona: az emberiség utolsó védőbástyája az iszlám - Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 07:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
80%

Vona olyan hülye hogy görbíti a teret.


Hitlert a liberalizmus végterméke? Zázrivecz Gabika, melyik búcsúban nyerted a diplomádat?


Amúgy, az iszlámmal mint vallással nincs semmi baj. Ugyanis, az iszlám nem arról szól, hogy nőket csonkítsanak meg , nem arról szól, hogy embereket mészároljunk.

Mint ahogy Jézus sem azt tanította, hogy embereket kell máglyára küldeni.


Nem Jézus tehet a máglyákról, és nem Mohamed tehet az iszlám fundamentalisták rémtetteiről.


Csak hát mint mindent, az iszlámot is eltorzítják a vezetők, és rosszra használják fel.


Ettől függetlenül Vona nagyon hülye

2011. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy Vona, ép hogy bölcs, mert már felfedezte, hogy a világ lassan újra kétpólusúvá válik, de bizony nem a várt Kína, India >< Usa, hanem Iszlám >< Usa, és már előre jelzi az egyik pólus felé, hogy ő feléjük pártól, még ha keresztény is, mert semmi kép nem tud ideológiailag azonosulni a liberális, hitelrabszolgaságot(Iszlám tiltja a hitelt!!!) fenntartó, homoszexuális terjesztő, családromboló, fogyasztói rendszerrel???


Másrészt nyugaton, már a nemzeti jobboldalt, aminek az volt még az elején a lényege, hogy felvegye a versenyt a családfelhígitó liberalizmussal, már átfordították a cionista erők, saját magukról, az Iszlám felé, és Vona ezzel jelezte, hogy a mi céljainktól, nem tudtok elfordítani, és a mi célkeresztünket, nem fogjátok csalfa módon átfordítani ti cionisták, hogy azok ellen küzdjünk, akik a ti kizsákmányoló rendszeretekre a legveszélyesebb, hogy így váljunk a ti ellenfeleitekből, a ti csicskásotokká!

2011. máj. 7. 18:17
 23/62 anonim ***** válasza:
21%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:07


Nem igaz, amit beszélsz! Konkrétan hány korán idézetet szúrjak be, hogy elhidd? Benne van a szent könyvükben. Míg a kereszténységnél gyilkolásra buzdítás csak az ószövetségben van, de náluk úgyis az újszövetség a releváns, ahol azt tanítják, hogy inkább meg kell halni minthogy életet oltsunk ki. Ezzel szemben a korán teli van gyilkosságra buzdító szövegekkel. És akkor a hadíszokról még nem is beszéltünk...

2011. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van 18:38-nak. Az iszlámnak igazából nem sok teológiai mondanivalója van, az egészet a 7. századi, primitív arab törzsekre szabták, azoknak egy közös, hódító cél iránti egyesítésének a szándéka állt mögötte.


Kérdező:

"...hogy a világ lassan újra kétpólusúvá válik, de bizony nem a várt Kína, India >< Usa, hanem Iszlám >< Usa, ..."


Nem egészen. Iszlám >< a világ többi része. Az meg nem vall túl sok észre Vonától, hogy ebben az egyértelmű szembenállásban a vesztes muzulmán világ oldalára vinné Magyarországot. Nettó hazaárulás.


"Másrészt nyugaton, már a nemzeti jobboldalt, (...) már átfordították a cionista erők, ..."


Nem kellettek ide cionista erők :), a nyugati országok lakossága megtapasztalhatta a saját bőrén az iszlám erőszakos nyomulását, mindent lezüllesztő valóságát. A nyugati közvélemény döntő többsége ezért áll Izrael pártján manapság.

2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
63%

én ezt sosem értem ...


milyen az a "homoszexuális terjesztő" ??? azaz homoszexualitást terjesztőt akartál írni biztos, de lényeg, hogy nem értem az elméletet, hiszen ez a genetikai meghatározottság nem olyan dolog, amit terjeszteni lehet, mint a Jehovák a tanaikat. Erre azt szoktam mondani, hogy próbálj csak meg rávenni egy teljesen hetero fiút arra, hogy fiúval szexeljen, és meglátod az eredményt! Hogyan gondolod a terjesztést? Esküszöm, nem értem. De ha te igen, akkor magyarázd el nekem lécci. Ha arra gondolsz, hogy "manapság több van", akkor meg ugye tudjuk, hogy ez nem igaz, már az ókori társadalmakban is pont ennyi volt, csak időszakoktól függ, mikor mennyire látszik a létezése. A nagy szocializmusban titkolt, üldözött dolog volt, ezért úgy néz ki, mintha csak mostanában lenne olyan sok homoszexuális ember, na de tudjuk, hogy ez baromság.


Ennek fényében tehát hogyan kell érteni a "terjesztést" ???

2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy nem értesz velem egyet, de azért ezt "A nyugati közvélemény döntő többsége ezért áll Izrael pártján manapság." hagyjuk! Nem szeretem az embereket szembesíteni olyannal, amitől lehet depis lesz de jobb ha tudod, hogyha Izrael eltűnik a térképről, senkit nem fog érdekelni, mert senki nem érzi, hogy egy ország lenne! Pl ha a valaki azt mondaná, hogy Csehország nem létezhetne, mert a csehek csak most költöztek oda, meg el kell tüntetni Csehországot, vagy el is tüntetnék, akkor az egész világ felhörögne! De ha majd ez fog megtörténni Izraellel, akkor kb mindenki örülni fog, mert mindenki tudja magán belül, hogy az ott gyarmatosítás!
2011. máj. 7. 19:04
 28/62 anonim ***** válasza:
25%

"a világ lassan újra kétpólusúvá válik, de bizony nem a várt Kína, India >< Usa, hanem Iszlám >< Usa"


Nevetséges elképzelés.

2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
50%
na igen, ebben az Izraeles elméletedben van sok igazság, csak ezeket se nem divat se nem szabad kimondani manapság annyira
2011. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 bumbi02 ***** válasza:
42%

Nem igaz, amit beszélsz! Konkrétan hány korán idézetet szúrjak be, hogy elhidd? Benne van a szent könyvükben. Míg a kereszténységnél gyilkolásra buzdítás csak az ószövetségben van, de náluk úgyis az újszövetség a releváns, ahol azt tanítják, hogy inkább meg kell halni minthogy életet oltsunk ki. Ezzel szemben a korán teli van gyilkosságra buzdító szövegekkel. És akkor a hadíszokról még nem is beszéltünk...



LoOoL... idézek neked a Koránból.


" Még ha rám emeled is kezedet, hogy megölj engem, én nem emelem rád a kezemet, hogy megöljelek téged." Korán


"AKik szélsőséges dolgokat tesznek, azok elpusztítattnak." Mohamed próféta



aki fentebb írta az jól írta. Az iszlámot az emberek többsége (kb 98%a) összemosssa a fundamentalista iszlámokkal. Az iszlám ugyanolyan vallás mint a többi. Bár ha engem kérdeztek, nekem szimpatikusabb mint a keresztény vallás. Kevesebb képmutatást találok benne. Az iszlám sem egy olyan berögzött vallás mint ahogy azt sokan hiszitek, hogy talpig be kell öltöznie a nőknek stb. Vannak akik ennyire követik a vallást. (pl Algériában van a GIA, egy eléggé szélsőséges iszlám csoport, aki ezt elvárja a nőktől és ha nem teszik meg, rájuk támadnak )


Lényeg a lényeg, magával az iszlám vallással semmi baj sincs.

Vona kijelentésével csak annyi baj van hogy legutóbb még épp keresztény volt, vagy pogány ősmagyar? Nála már nem tudni.

2011. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!