Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed az iráni...

Mi a véleményed az iráni ajatollah kijelentéséről?

Figyelt kérdés

Az iráni ajatollah szerint szabadon gyilkolhatók az izraeli gyerekek.

Forrás: [link]

Minden véleményre kiváncsi vagyok, de csak kultúrált formában.

Köszönöm.


2011. jún. 2. 08:04
1 2
 11/18 bumbi02 ***** válasza:

"egy izraeli katona lelőtt egy pakisztáni civilt"

Még azokat is?!


értsd rá.

2011. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Figyelj buzulmán!"

Itt csak TE vagy buzulmán! Tudod buz.i muzulmán!


"Látom te nem érted a cikket! Nem a gyerekek célbavételét engedélyezi a síta vezető, hanem azt hangsúlyozza ki, hogy a gyermek áldozatok miatt nem válik elvetendő módszertannak a támadás!"

Látod, annyi eszed van, mint a bikának aki megy a vörös posztó után. Én is ezt írtam. Akkor sem helyes! Ez az ideológia a sivatagba való nem kultúrnépek közé!


"Szövegértéssel problémáid vannak buzulmán! XD"

Látom nagyon megtetszett a zsargon, csak rám nem illik. Csak az ilyen elvetemült állatokra (mert a buzulmánok nagy része ilyen) szokás érteni.


"Vagyis a véleménye szerint, csak azért mert a támadásban lesznek gyermek áldozatok, még nem fogjuk a támadást hatályon kívül helyezni!"

Ezt mondtam én is, de látom a korán még több agysejtedet pusztította el, mint gondoltam.


"Arról volt szó, hogy az öngyilkosmerényletek során meggyilkolt gyerekek megölese helyes-e!"

Ezt írtam. Szerintem ez ugyan az amiről te beszélsz, de attól még helytelen. Csak állatok csinálnak ilyet!


Nem kell a hazugságod, a propahanta! Hallottam elég szépet az iszlámról: becsületgyilkosságok, dzsihád kard által, Theo van Gogh, Sária, Malmő. Miért nem mentek vissza a rohadt, sikertelen civilizációtokba???? Itt helyetek nincs!

2011. jún. 3. 08:20
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi van buzulmán, összeomlasztottam a hamis világképedet, és ezt nem vagy képes megemészteni?

Olyan buzulmánoknál mint te, nem szokás a kettős mérce? :)

Az ajatollah, csak lesipuskás, az olyanokhoz képest, mint te, és az általad fanatikusan védett usa, és izrael. Miért nem róluk teszel fel kérdéseket? Nem fér bele a buzulmán világképedbe?

2011. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 33%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:04


Vicces vagy! Keserű a szőlő, ugye?!

2011. jún. 3. 11:36
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi van? Olyan öngólokat lősz, hogy elfáradok.

Az ajatollah kimondja, amiben hisz, úgy, míg a rezesbandád szégyenli a világ népei előtt, hogy ugyan azt, amit az ajatolla kimond, azt ők nagyban űzik. Mikor mondod,már te is ki, hogy a "terrorizmus elleni harcban" Megengedett a gyerekáldozatok lehetősége? Mindenki tudja, hogy ebben te is hiszel... akkor miért nem mondod ki? Mert akkor te is egy mini ajatollah lennél, és nem tehetnél fel provokatív kérdéseket? XD

2011. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Mi van? Olyan öngólokat lősz, hogy elfáradok."

Milyen öngólokat? Fárasztó vagy!


"Az ajatollah kimondja, amiben hisz, úgy, míg a rezesbandád szégyenli a világ népei előtt, hogy ugyan azt, amit az ajatolla kimond, azt ők nagyban űzik."

Ezt a szemenszedett hazugságot! Amúgy lehet, hogy beesik egy-két civil gyerekáldozat, de - és pont ez a különbség köztünk - a nyugati emberek ezeket MÉLYSÉGESEN bánják és elszégyellik magukat! Sőt a jog adta lehetőségekkel bíróság elő állítják ezeket az elvetemülteket, akik ártatlan civil áldozatokat szednek a háborúban. Ezzel ellentétben nálatok az ilyen gyerekgyilkosokat éltetik és nemhogy nem ítélik el, de még kitüntetett népszerűségnek is örvendenek.


"Megengedett a gyerekáldozatok lehetősége?"

Sehol nem megengedett a gyerekáldozat! Maradjunk ennyiben. Ha nem értesz egyet, akkor nincs itt helyed Európában.


"Mindenki tudja, hogy ebben te is hiszel... akkor miért nem mondod ki? Mert akkor te is egy mini ajatollah lennél, és nem tehetnél fel provokatív kérdéseket? XD"

Mert ebben nem hiszek. Te amúgy a fejembe látsz, hogy mégis mit gondolok? Ugyan már! És aki nyugati lévén ebben hisz - mindegy, hogy nyugati vagy muszlim gyerekekről van-e szó - az egy elvetemült és börtönben a helye! Csak mondtam, a nyugaton ez egy marginális, elítélendő jelenség. Addig nálatok hazafi kötelesség, ami büszkeségre adhat okot. Ennyit erről.

Ja és elég szomorú, ha te provokációnak tartod a kérdésem!


Efendi! Nézd nincs kedvem veled vitázni! Sőt nem is érdekel a véleményed. Az biztos, hogy két különböző értékrendet vallunk és követünk, ezért semmi esélye normális vitának. Részemről vége. Üdv.

2011. jún. 3. 13:47
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez az ideológia 100% megegyezik az izraeli, és amerikai ideológiával.


Afganisztán:


http://www.youtube.com/watch?v=hrDzZ_Whjk0


[link]


[link]


Irak:


[link]


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=Puwy2ijQlVw


Ahogy nézem, az USA sem állítja le a támadásokat, csak mert lesznek gyermekáldozatok!

Sőt! Az atombombát ki dobta le? Az Ilyen válogatós atombomba volt, gyerekekkel kivételezett.

Drezda?

stb...



Izraeliek!


Először ismerjük meg kikkel fórumozgatunk! :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__1..


"Theroux válasza:


Gyáva férgek a Hamász terroristái, hogy nők és gyerekek mögé bújnak, szándékosan iskolák közeléből rakétáznak Izraelre, hogy aztán a jogos válaszcsapások gyerekáldozatainak mutogatásával győzködjék az "igazukról" az olyan nyugati hasznos idiótákat, mint Te Kérdező!"


!!!"aztán a jogos válaszcsapások"!!!

Az itt velünk fórumozó cionisták is ezt vallják, mint az ajatollah! XD


!!!"az izraeli agresszió eddig mindig csak válasz volt, és nem népirtás, a hamászok civil környezetbe rejtőznek utána meg mutogatják a halott csecsemőket..."!!!


Oh... látom őt sem zavarja! :)


!!!"A palesztinok (Hamasz) lovoldoz raketakat a varosainkra. Ilyen esetekben ellencsapast kapnak, es mind a kilovo terrorcsoport, mind a csoport kezeben levo katonai eroforrasok megsinylik a szemetseguket. Civilekre szandekosab nem lottunk soha."!!!


Hát igen... a gyerekek is megsínylik sajna... de sebaj...


[link]


Mivel a "terroristákat" vadásszák, e "nemes" cél érdekében, a gyermekáldozatok, elfogadhatóak... ugye?


http://www.youtube.com/watch?v=weXuE2INmAc

2011. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Amúgy lehet, hogy beesik egy-két civil gyerekáldozat"

Minek hazudsz? Nincs értelme, főleg az internet világában.

Amiket linkeltem az is az ellenkezőjét bizonyítja!


"de - és pont ez a különbség köztünk - a nyugati emberek ezeket MÉLYSÉGESEN bánják és elszégyellik magukat!"

Hát szerintem inkább totál hidegen hagyja őket.


"Sőt a jog adta lehetőségekkel bíróság elő állítják ezeket az elvetemülteket, akik ártatlan civil áldozatokat szednek a háborúban.

Már nem lenne politikus szabadlábon Európában, és az Usában, ha ez így lenne! Bush is szabadlábon van!


"Ezzel ellentétben nálatok az ilyen gyerekgyilkosokat éltetik és nemhogy nem ítélik el, de még kitüntetett népszerűségnek is örvendenek."

Bizonyíték? Link?


"Sehol nem megengedett a gyerekáldozat! Maradjunk ennyiben."

Ok. Akkor most tegyél fel egy kérdést, a másik oldal szemszögéből is, hogy hiteles legyél!

2011. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!