Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugat minden lehetőséget...

A nyugat minden lehetőséget megragad, hogy hergelje, provokálja a muszlimokat?

Figyelt kérdés

[link]


Megölték, nem?(elméletileg) A gyilkosai nem is hisznek az Iszlámban. Akkor most mi haszna ilyeneket mondani? Oszamának árthatnak vele? Ne! Csak a muzulmánokat provokálják megint.


Karikatúrák, provokáló hazug filmek, Korán égetés... stb.

Ez a nagy európai kultúra, tisztelet, meg másik tisztelete?

Ez miből fakadhat, ha nem gyűlölködésből?

Aztán amikor valakinél elszakad a cérna, akkor meg újjal mutogatnak közel 2 millárd muzulmánra, de az bezzeg nem számított, hogy direkt radikalizálják őket!


Volt már rá példa, hogy egy muzulmán Jézust parodizálta volna? Vagy mondjuk az arab hadseregekben, van direkt erkölcstelenség ellen beoltott lövedék? Ráérnek ők erre, hogy ilyen fas.z.ságokkal foglalkozzanak? Ahogy nézem nyugaton igen.


Mi az, hogy: "speciálisan az "iszlamofasiszták" ellen kifejlesztett Ezüstgolyó 13 százalék dizsnózsírt tartalmaz"


Miért készítenének ilyen golyót? Hisznek az Iszlám mennyországban? Nem kur.va mindegy hogy mivel lőnek le valakit? Mintha ez Oszamának, most rossz hír lenne... tiszta abszurdum.


2011. jún. 7. 13:17
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
És az index ilyen primitív szinten van, hogy ezzel a baromsággal foglalkozzon?
2011. jún. 7. 13:19
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Kerdezo, most mit varsz.Nem eleg egyertelmu Europa tortenelme.Lassul csak a dicso angolok osi foldje az Usa ertem??? Namarmost onnan kipuycoltak a betolakodo fasista, masinsita ,trappista indianokat negyon elvegyek az angologknak teremtett aranyat olajat stb.Franciaorszag: Afrika dicso francia fold ertem? Ezert van az hogy a ftracia Algeriat sajat megyejenek tartotta pucolta es rabszolgasorsba tartotta a negert mint az angol.Trianont is neki koszonhetjuk hisz ahol elszaporodik a kissebseg az ontrendelkezesi jog alapjan orszagot krealhat maganak.Na ez mint szep es jo hisz ekkor a Nyugat a f@sz jo oldalan allot.Namarmot Europa oregszik jonnek a bevandorlok akik arabok,kinaiak, indiaiak aztan nezik neziok a diktatumot mig nem ezukbe jut hogy je mi tobsegbe vagyunk akkor ezgt meg ezt tehetjuk.Na ezert az iszlam f@sita, masinista, biciklista, trappista,mazoista,es nem utolso sorban szadista:)))) Ugyanis most fordult a kocka es Europa all a f@sz rosz oldalan.Ezert mint tesz: amig nem keso katonai erovel kellene megritkitani es kirabolni az iszlamot.Ha sikerul megnyugodhat ha nem buneiert kell fizessen.Kivanom hogy az utobbi legyen.Ezert megy a hazugsag rolluk mint anno ellenuk is :)) De ne feled ki masnak vermet as....az a stack pointer:))))
2011. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Én álltalában azt látom,hogy az iszlám provokálja a nyugatot,robangatással,fenyegetőzéssel,van olyan ,aki a saját apját megöli,ha elalszik a mecsetben! Ilyet se a krisnásoknál,se a hébereknél,se a hindiknél,se a keresztényknél nem látni!!!
2011. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"Én álltalában azt látom,hogy az iszlám provokálja a nyugatot,robangatással,fenyegetőzéssel"


Gondolom arra az Iszlámra gondolsz, amit a nyugat hozott létre, támogat, és igyekszik fenntartani.

2011. jún. 7. 15:04
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

ma 15:04

Bármily furcsán hangzódik is,de csak egy iszlám létezik,úgyhívják,hogy iszlám! Na én pontyosan amarra az iszlámra gondolok! Az iszlám vallást ,pedig nem az európaiak hozták létre,nem is az akkor még nem is létező USA,hanem.... Ákik ámott ééélnek!


[link]

2011. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Bármily furcsán hangzódik is, de van egy úgynevezett "Iszlám fundamentalizmus", aminek nem sok köze van az Iszlám valláshoz, és a nyugat hozta létre, a saját társadalmai ellen.


http://www.youtube.com/watch?v=HkbzBspgDc0&feature=related

2011. jún. 7. 15:27
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

"Megölték, nem?(elméletileg) A gyilkosai nem is hisznek az Iszlámban. Akkor most mi haszna ilyeneket mondani? Oszamának árthatnak vele? Ne! Csak a muzulmánokat provokálják megint."

Én úgy tudom, hogy a muzulmánok nagy része is elítéli Oszama tettét, sőt azt állítják az iszlám ellenében cselekedett, tehát pokolrakerül. Akkor nem mindegy?

Amúgy meg a több ezer ártatlan 9/11-nél az nem provokáció? Akkor még nem voltak Mohamed-karikatúrák! Azt hiszem az iszlám jó lesz, ha tudomásulveszi, hogy a nyugat nem fog lenyelni mindent az olajért.


"Karikatúrák, provokáló hazug filmek, Korán égetés... stb.

Ez a nagy európai kultúra, tisztelet, meg másik tisztelete?

Ez miből fakadhat, ha nem gyűlölködésből?"

A kafír megnevezés miből fakadhat, ha nem gyűlölködésből? Az USA nagysátánozása mi ha nem gyűlölködés? A kopt keresztények egyiptomi üldözése mi, ha nem provokáció? Azt hiszem a nyugat nagyon is helyesen jár el, nagyon elszemtelenedtek a muszlimok. Te pedig 33%-os nyugodtan elmehetsz, ha nem tudsz azonosulni a nyugati civilizációval. Lehet menni Szaúd-Arábiába, már meredeken csökken a Ghawar mező hozama, 30 év múlva éppúgy szárított teveszarral fognak foglalkozni mint annakidején.


"Volt már rá példa, hogy egy muzulmán Jézust parodizálta volna?"

Hát nem, de bibliaégetésre már volt példa...


"Hisznek az Iszlám mennyországban? Nem kur.va mindegy hogy mivel lőnek le valakit?"

Nem! De ti igen. És ez a lényeg, tudatosítani, hogy Oszama egy utolsó mészáros.

2011. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"Én úgy tudom, hogy a muzulmánok nagy része is elítéli Oszama tettét, sőt azt állítják az iszlám ellenében cselekedett, tehát pokolrakerül. Akkor nem mindegy?"


Hát pont ezért nem mindegy. Mert ezzel Oszamának nem ártanak, sem azoknak akiket érdekelt, hanem csak a muzulmánoknak.


"Amúgy meg a több ezer ártatlan 9/11-nél az nem provokáció?"


Ezt miért nem a Bushéktól kérdezed?


"Azt hiszem az iszlám jó lesz, ha tudomásulveszi, hogy a nyugat nem fog lenyelni mindent az olajért."


Nyugat semmit nem kap az olajból. Annak haszna egy pár száz fős brigád zsebében landol. Mit akarsz lenyelni, amikor még a hasznából sem kapól. Nagyon be van csapva.


"A kafír megnevezés miből fakadhat, ha nem gyűlölködésből?"


XD

Arab nyelvből. "kufr" szó nem sértő egyáltalán arabul. Azt jelenti eltakar. Vagyis arra mondják, hogy kefir, aki eltakarja magát az igazságtól.


"Az USA nagysátánozása mi ha nem gyűlölködés?"


Pl igaz szó.

Akik vezetnek sátánt szolgálják tudatlanul. Ez hit kérdése. A nép ettől valamennyire független.


"A kopt keresztények egyiptomi üldözése mi, ha nem provokáció?"


Szólj a CIA-nak, hogy adjon utasításokat a közelkelet titkosszolgálatainak!


"Azt hiszem a nyugat nagyon is helyesen jár el, nagyon elszemtelenedtek a muszlimok."


Hát szerintem pedig ébrednek, úgyhogy készülj!


"Te pedig 33%-os nyugodtan elmehetsz, ha nem tudsz azonosulni a nyugati civilizációval."


Nem megyek. Sőt! Inkább a környezetem fogom magamhoz alakítani.


"Lehet menni Szaúd-Arábiába, már meredeken csökken a Ghawar mező hozama, 30 év múlva éppúgy szárított teveszarral fognak foglalkozni mint annakidején."


30 év? Annyi elég hogy Európában megerősödjünk. Majd küldünk nekik innen ami kell!


"Nem! De ti igen. És ez a lényeg, tudatosítani, hogy Oszama egy utolsó mészáros."


Amcsik támogatták, és nem muszlimok! Lehet hogy ezért mészáros... pont!

2011. jún. 7. 23:57
 9/26 anonim ***** válasza:

"Hát pont ezért nem mindegy. Mert ezzel Oszamának nem ártanak, sem azoknak akiket érdekelt, hanem csak a muzulmánoknak."

Ez csak a magadfajta radikálisok lelkivilágát roppantja meg, a rendes muszlimok éppúgy egy gonosz görénynek tartja Oszamát, mint a nyugat.


"Ezt miért nem a Bushéktól kérdezed?"

Talán azért, mert a külpolitika a hobbim és nem a konteókból tájékozódom, ergó egy kicsit jobban értek hozzá.


"Nyugat semmit nem kap az olajból. Annak haszna egy pár száz fős brigád zsebében landol. Mit akarsz lenyelni, amikor még a hasznából sem kapól. Nagyon be van csapva."

Te túl sokat vízipipáztál, megártott? Legalább bizonyítanád.


"Arab nyelvből. "kufr" szó nem sértő egyáltalán arabul. Azt jelenti eltakar. Vagyis arra mondják, hogy kefir, aki eltakarja magát az igazságtól."

A szó eredeti jelentése olyan valaki, aki elfedi vagy elrejti az ismert tudást. A kafir tudja, hogy a Korán az igazság, de tagadja ezt. A Korán azt mondja, hogy a kafirt be lehet csapni, terveket lehet szőni ellene, lehet gyűlölni, rabszolgává tenni, kigúnyolni, megkínozni, stb.. A szót gyakran „hitetlennek” fordítják, de ez a fordítás rossz, mivel logikailag és érzelmileg semleges, míg a kafir a legsértőbb, legelfogultabb és leggyűlöletesebb szó.



A vallásban sok neve van a kafíroknak: többistenhívők, bálványimádók, a Könyv népe (keresztények és zsidók), ateisták, agnosztikusok, pogányok. A kafir jelentése mindezt magában foglalja, de nem számit, hogy milyen néven nevezik őket, mindegyikkel ugyanúgy kell bánni. Amit Mohamed mondott és tett a többistenhívőkkel, azt kell a kafír minden más kategóriájával tenni.


Az iszlám nagy hangsúlyt fektet a kafírokra. Nem csak a Korán legnagyobb része (64%) a kafírokról szól, hanem majdnem a teljes Síra (81%) is Mohamed velük való küzdelméről taglalaja. A Hadísz (Hagyomány) 32%-a szól a kafírokról.


"Pl igaz szó."

Az igazság egy elég szubjektív dolog.


"Akik vezetnek sátánt szolgálják tudatlanul. Ez hit kérdése. A nép ettől valamennyire független."

Más meg szarik a hitre. Egyébként a fullkonzervatív keresztények szerint meg TI, muszlimok szolgáljátok a sátánt, ami nekem hihetőbb is: öngyilkos merényletek, becsületgyilkosságok, az iszlámot inzultálók megölése.


"Szólj a CIA-nak, hogy adjon utasításokat a közelkelet titkosszolgálatainak!"

A keresztényeket a köznép üldözi nem a - általad beazonosított - CIA.

A muszlim testvériség is fenyegette őket, hogy csak, akkor tudja garantálni a biztonságukat, ha áttérnek.


"Hát szerintem pedig ébrednek, úgyhogy készülj!"

Aki tisztában van a helyzettel az tudja, hogy a muszlim hit és az általa determinált társadalom az utolsókat rúgja. A mostani forradalom is a terület eltartóképességének túlszaporodásának a következménye. Ez van. Most majd jönnek ott a radikális muszlimok aztán még csak turista sem megy oda többet, nem hogy élelmiszersegély vagy víz.


"Nem megyek. Sőt! Inkább a környezetem fogom magamhoz alakítani."

Vicces ember vagy! Valahol itt olvastam egy reakciót az ilyen kijelentésedre, hogy akkor miért nem írod ki kérdésként! Miért nem? Kiváncsi lennék én is mennyien lennének vevők a muszlim hitedre, a radikálisokon és pár elmebetegen kívül.


"30 év? Annyi elég hogy Európában megerősödjünk. Majd küldünk nekik innen ami kell!"

Minnél jobban erősödtök annál nagyobb ellenérzéseket keltetek az őslakosság körében. Nehogy egy pogrom legyen a vége. Nem örülnék neki, csakhát az erősödésetek a radikalizációt is magával vonná. (Nem a Vona Magyarországában, persze itt nem is vagytok erősek...)


"Amcsik támogatták, és nem muszlimok! Lehet hogy ezért mészáros... pont!"

Az USA az oroszok ellen támogatta. Először legyél tisztában a dolgokkal. Utána, ha jól emlékszem elment Koránt tanulmányozni és elment Oszama épp esze.

2011. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

tegnap 15:27

Volt egy háború ,amibe oszamáék is beszáltak,arról már nem a nyugat tehet,hogy oszama utána nem bírt magával és a sok fegyverrel és bekattant! Amúgy magyarázdmár el légyszives,hogy mit értesz nyugat alatt? Magyarországnak pl mi a bűne? Vagy középeurópának? Vagy mi szerinted kelet vagyunk? Mert akkor inkább hadjuk...

2011. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!