Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik ország áll jobban...

Melyik ország áll jobban Magyarország vagy Románia?

Figyelt kérdés
Hol élnek jobban az emberek és hol keresnek többet?
2011. júl. 18. 23:41
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

23:44


"Romániának jobb a politikája"


Részleteznéd?


"jobba gazdasági kilátása"


Részleteznéd?

2011. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
81%
Románia nagyon felemás, tavaly voltam és valóban vannak nagyon durván mélyszegény falvak, ugyanakkor jártam Nagyváradon is, ahol gombamód szaporodnak az új építésű, nagyon szép ingatlanok.
2011. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
87%

„9:23 as :Magyarorszag hegyei nem tehetoek ossze Romania hegyvidekevel”

Jó, azért nem fogunk nekiállni hegyet építeni.


„Valljátok már be magatoknak, hogy ti is ugyan úgy azt néztétek a munkahelyen, hogy, hogy kéne ellopni akár azt az egyetlen tűzőgépet vagy bármit.”

Bevallom, hogy még a gondolatot is kerülöm, nem hogy még el is vigyek valamit.


„A magyar nép sunyi!”

Az vagy.

2011. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
17%

Ha te nem így látod akkor mondd meg milyennek tűnik a magyar.

A sunyi nem feltétlenül rossz tulajdonság, mert aki sunyi az képes feltalálni magát a legrosszabb helyzetben is.

2011. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
33%

A történelem során mindig Magyar o.állt jobban de az elmúlt 20 évben és azon belül is az elmúlt 8-ban annyira "elkúrták" ezt az országot,hogy szerintem már megelőznek minket a románok.

Ilyen gazdasági mutatókhoz annyira nem értek GDP és egyebek.De voltam Bukarestben igazi felhőkarcolók vannak ott Budapest meg sajnos folyamatosan épül le,ez talán most változni fog de nem nagyon reménykedem benne.Igaz Romániában vidéken sok helyen van nagy szegénység de ugyanez igaz nálunk is.Aki nem hiszi látogasson el Borsod vagy Szabolcs megyébe nézze meg egyes kistelepüléseken hogy élnek az emberek szinte mindenki segélyből él semmi munkalehetőség nincs.Romániában azért könnyebb munkát találni igaz kevesebbet keresnek ott az emberek mint nálunk.

2011. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
78%

"De voltam Bukarestben igazi felhőkarcolók vannak"


Felhőarcolók Nairobiban is vannak.


Budapesten viszont van egy történelmi városközpont, szemben Bukaresttel, ahol Ceau eldózeroltatta a régi épületeket. Ezért Budapesten, legalábbis a város belsejében nem engedélyeznek felhőkarcolókat. Undorítóan is festenének ott.

2011. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
78%

@15:36


Abszolút igazad van.

2011. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
64%
Románokban nem szabad meg bízni kétszínű nép az egész bebizonyított-ták a történelem során hogy nem szabad meg bízni bennük!!
2011. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
85%
Megbízni, egybeírandó!
2011. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
28%

ma 15:32


A kuss meg két ss!

2011. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!