Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Odaadnád jelenlegi életed egy...

Odaadnád jelenlegi életed egy 40-es végi,50-es 60-as évekbeli amerikai középosztálybeli életért?

Figyelt kérdés
Egy gombot, ha megnyomnál, ott találnád magad hirtelen egy 50-es, 60-as évekbeli tipikus amerikai kertvárosi házadban benzinzabáló amerikai kocsival a garázsodban. Megnyomnád a gombot, ha nem lenne visszaút a választásod után? (családot most ne nézzük)
2011. aug. 4. 16:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Az időutazás egyszeri és visszavonhatatlan. Belemennél? Le kéne mondanod tehát sok megszokott technikai vívmányról is.
2011. aug. 4. 16:57
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem vihetnél semmit magaddal persze.
2011. aug. 4. 16:58
 3/25 ava87 ***** válasza:
71%

Nehéz kérdés, mert sok szempontból az a korszak nekem nagyon tetszik, persze bizonyos körülmények között. Na meg persze más szempontok miatt meg pont hogy nem tetszik annyira.

De a saját életemet ismerem, azt szoktam meg, abban szeretnék tovább élni.

2011. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"Egy gombot, ha megnyomnál, ott találnád magad hirtelen egy 50-es, 60-as évekbeli tipikus amerikai kertvárosi házadban benzinzabáló amerikai kocsival a garázsodban."


Aztán csöngetést hallanál, és kimennél a kertvárosi ház kapujához. A postás lenne az, a vietnami háborúba szóló behívóval.

2011. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
17:10- ott a pont. Nekem is ez ugrott be elsőként a kérdést olvasva...
2011. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Semmi szín alatt. Az amerikainál undorítóbb életet nem tudok elképzelni.
2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy az időtáv. 65-be én visszamennék, ha a mostani életkorom (25) is megmaradna.
2011. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
60%

Inkább a 60-as évekbelibe:)

Jó kis korszak volt az. Kb. az életszínvonal olyan volt mint most nálunk csak jobb boldogulási helyezettel.

Néztem a Álom luxuskivitelben és a Rosemary gyermeke c. amerikai filmet (60-as), hát akkor annyira irigykedtem...úgy éltem volna ott és abban az időben. A film teljesen magával ragadott engem. De ezt a mai filmeknél nem érzem...volt annak az időnek egy sajátos kisugárzása. Na meg a 70-es éveknek is:)


De meggondoltam magamat, mert eszembe juttattad a jó büdös autókat :P

Na ezt utáltam a 90-es években is. Csoda h nem halt meg mindenki tüdőrákba.

2011. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Háááát, nekem baromira bejönnek azok a régi Mustangok. Az tetszik belőle, más nem annyira.
2011. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!