Kezdőoldal » Utazás » Európa » Airberlin repülőre mit nem...

Airberlin repülőre mit nem lehet vinni?

Figyelt kérdés
A nagybőröndbe,amit feladok a csomagtartóba abba lehet vinni szaloncukrot,kisjátékot babának,cigit,öngyújtót,hajzselét,parfümöt,és szalámit?Úgy hallottam semmi féle húsfélét nem lehet vini.Én pick téli szalámit bontatlan állapotba szeretném vinni.Túrórudi,sport szelet,csokikat leehet a bőröndbe rakni?A kézipoggyászt azt tudom.Ott csak a laptop lesz,meg az iratok.
2011. okt. 16. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőröndben szinte bármit vihetsz(bombát, pokolgépet nem biztos), csak ami törékeny azt jól csomagold be. Honnan vettél airberlin jegyet, úgytudom Mo-ról nem lehet rendelni?
2011. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
külföldön lett lefoglalva.
2011. okt. 17. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
honnan utazol AirBerlinnel? én sokszor utaztam már németország-finnország.én vittem mindenfélét csokikat, italokat, öngyújtót, parfümöt, schengenen belül lehet szalámit is vinni. legalábbis tőlem nem vették el. :)
2011. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
schwechatból indulok
2011. okt. 18. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!