Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek miért nem szeretik...

A németek miért nem szeretik Hitlert?

Figyelt kérdés
Hallottam már sok felől, hogy elítélik őt. De miért? Hitler szerette a népét és mindenki másnál jobban akarta, hogy nemzete nagy legyen, az Atlanti-óceántól az Urálig húzódjon a Birodalom. Miért nem jó ez a németeknek? Megőrültek?
2011. szept. 6. 17:18
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
35%
A németek se hülyék, nem fognak egy tömeggyilkos hatalommániás elmebeteget szeretni.
2011. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
39%

"Szeretik, hisz a legkiemelkedőbb alakja a német történelemnek. De törvény tiltja ennek hangoztatását. Ha most is itt is hoznának egy törvényt kádár ellen te is tagadnád, hogy szeretted."

Én így se szeretem, pedig nem vagyok szélsőjobbos.

2011. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%

Én azért nem gondoltam tovább, mert lehet, 1939. augusztus 31-től BÁRMI MÁS TÖRTÉNHETETT VOLNA MÁSHOGY.

Tény, hogy lehetett volna csőd, de a németek voltak elég okosak ahhoz, hogy kilábaljanak belőle. Kaptak még támogatást, a csehek nem voltak egy utolsók akkoriban...

De mondom, lehet, hogy egy angol-német tárgyaláson egy nacionalista cseh lelövi, vagy BÁRMI. Ezért én akkor is azon az álláspontomon maradok, amit írtam, hogy valószínűleg ma is egy sztárpolitikus lehetne (német és talán még magyar-szlovák körben).

Lehetne gondolkozni azon, hogy "mi van, ha": hitelből volt, és előbb-utóbb csődbe ment volna, de mi van, ha...

2011. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
78%

"Ha most azért utálják őt, mert elvesztette a háborút, akkor ennyi erővel mi is gyűlölhetnénk II. Rákóczi Ferencet, Kossuth Lajost, Petőfi Sándort, Nagy Imrét, mert elvesztették a szabadságharcainkat."


Most akkor jöhetnénk Napóleonnal is, na de azért Nagy Imre, Rákóczi Ferenc és Kossuth Lajos meg azért FÜGGETLENEDNI akartak. A németek SZABADOK voltak, és úgy ugrottak neki a világnak. Mi csak az ELNYOMÁS-t szerettük volna visszadugni a tulaj fenekébe, de soha sem sikerült.

Petőfi meg nem tudom hogy kerül ide, ő egy költő, akinek volt egy rossz napja. :P

2011. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
93%

Amerikanizálódtak.


A srácok már több mint húsz éve úgy néznek ki Németország szerte mintha egy Holly Woody high school movieból lennének, vicces hogy az USA gimisek nem.


A harmincas években a mustáros wc csésze volta divat és a Mein Kampf. Most a Nike sport cipő.

2011. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem szeretik? Azért mert át lett mosva az agyuk tömören ezért!
2011. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
29%
Akkora baromságot amit az 53%-os állít már rég hallottam :D
2011. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Mert büntiben vannak miatta.
2011. szept. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Kiraly Samu ***** válasza:
82%

Kiről jelent meg eddig a legtöbb életrajz?

Melyik hadsereget tartják eddig valaha a legjobbnak?

Mi ér többet egy volt szovjet sisak vagy egy német?

Melyik fegyvereket, relikviákat, kituntetéseket, egyenruhákat gyujtik a legjobban?

Kire lennél buszkébb, Michael Wittmanra aki majdnem 4OO szovjet tankot és pancelelháritó ágyut semmisitett meg, vagy egy szovjet "hősre"?

Kik erőszakolták meg anyáinkat, lányainkat és nagyanyainkat megfertőzvén őket szifilisszel? A németek vagy az orosz ázsiai barbárok?


Kiknek a csizmája taposta Magyarországot megszállóként 44 évig?

2011. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
78%
Viszont az úr 1944. évében a németek is megszálltak minket. ;)
2011. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!