Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen divat van külföldön?

Milyen divat van külföldön?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni h milyen a stílusuk az Eu s országoknak? a nők/férfiak hogy öltözködnek?

A magyar divatról mit gondoltok? Hogy öltözködnek a külföldiek? aki más országokban járt mit látott, hallott?

Ha tudtok képet belinkelni annak is örülnék!


2011. szept. 24. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
angliában például : [link]
2011. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a „külföld” kicsit tág fogalom…
2011. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Topic Fail!
2011. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóan ahhoz, ahogy itthon két év múlva fognak azok, akiknek nincsen saját ízlésük.


Szerintem Franciaország (fekete, testhezálló cuccok) és Spanyolország (Zara, Springfield) a két nagy európai divatdiktátor, csak az a baj, hogy az ottani embereknek általában van stílusérzékük. A boltok által forgalmazott cuccokat egyéni stílusérzék kell, hogy kiegészítse.


Nem mondom, hogy Magyarországon senkinek nincs... de sokaknak nincs. Az, hogy kevesebb a pénz, nem indok arra, hogy minden második ember undorító, zsíros hajjal menjen az utcára, hogy abszolút igénytelen ruhákat öltsön magára (lehet hogy újak a ruhák, de szarul kombinálja őket), illetve hogy nejlonzacskók özönével helyettesítse a táskát.


Én bevezetném vizuális környezetszennyezést büntető pénzbírságot. Ezzel ösztönözni lehetne a magyar lakosságot a rendszeres tisztálkodásra és igényes öltözködésre.

2011. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tisztálkodással épp a fizikai környezetszennyezést támogatod.
2011. szept. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te meg a húsevéssel.
2011. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem, hogy ha leírom, hogy külföldön mindenki kész fotómodell, míg a magyarok kövérek, piszkosak, stílustalanok és rondák, akkor felpontoztok.
2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig a magyaroknak jók a testi adottságaik. Tudom, közhely, hogy a magyar lányok a legszebbek, de mégis van benne valami.


Ettől függetlenül tényleg sok ember mászkál igénytelenül az utcán itthon. Fizikai adottságoktól függetlenül.

2011. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!