Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Külföldön is divat utálni...

Külföldön is divat utálni Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Nem vagyok justin Bieber rajongó, de nem is utálom, egyszerűen nem foglalkozok vele.

Ha mindenki ezt tenné aki nem szereti akkor kevésbé lenne népszerű egy a gyerek. Ennek ellenére mindenki azt hangoztatja hogy mennyire utálja.


2011. szept. 3. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Valaki szereti valaki nem. Hála az égnek az utóbbiak közé tartozok.
2011. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé kultusz ott is agyba-főbe szidni, de ide a rozsdás bökőt hogy ezt a gyereket direkt erre találták ki, mint Rebecca Blacket.
2011. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Jah, onnan ered ez a jó szokás.
2011. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van egy amerikai barátnőm, aki rajong Rebecca Blackért, Cody Simpsonért ( akárki is az), és Justin Bieberért. Ugyanígy a barátnői is, és nagyon népszerű az iskolájában. Szóval szerintem annyira nem divat, mint nálunk. Ott egyszerűen nem foglalkoznak vele, ugyanúgy mintha nem szerenék Britney-t vagy Rihannát.
2011. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
ja az,én is kíváncsi voltam de megnéztem néhány oldalt és láttam minden országból szidják sokan
2011. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ja:D A youtube-on ha dislikeol valaki mondjuk egy rockzenét, akkor egy csomószor odaírják, hogy Jusint Bieber disliked this, vagy, hogy JB csinált plusz 500 accountot, hogy lepontozza a videót:D
2011. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
2011. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Miss Lara

Jaja sokat nevetek rajtuk:D

JB fans are disliked this:)

2011. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
600 milliós megtekintése van, annak ellenére hogy a nem tetszik-tetszik aránya egyértelműen a nem tetszik felé megy- de amíg ilyen sokan nézik, nem fog végre eltűnni. Mert ha mondjuk 60.000 lenne, elhihetitek, ki menedzselné tovább. A sok hülye, aki utálja és csak azért megnézi, hogy megmondja/leírja/dislike-olja, hogy milyen sz@r rájöhetne végre, hogy akkor fog eltűnni lassan, ha nincs érdeklődés felé. Sajnos Magyarországon is ez van, nézik az Sp-t, meg a Fluor-t a neten, leírják agyba-főbe, hogy milyen szar.- akkor miért nem azt nézik amit tényleg szeretnek és tényleg jó.(bezzeg azoknak a zenéknek nincs 600 milliós megtekintése...)
2011. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
főként Magyarországon divat sajnos. de nem értem amúgy, hogy kinek van köze más ember zenei ízléséhez? ha egy osztálytársam szereti mit tudom én Britney Spears zenéit, akkor leköpöm, mert én nem? én spec szeretem Justin Biebert, lassan 2 éve vagyok belieber és büszke vagyok rá. megváltoztatta az életemet, a zenéjével rengeteget segített rajtam. persze ez is ízlésfüggő, de ha valaki azért utálja, mert b*zi, akkor meg lehet nézni milyen barátnője van... :)
2011. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!