Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még a napi tízszer...

Pro Patria kérdése:

Nem unjátok még a napi tízszer kiírt "szegény magyar nép! " jellegű kérdéseket? .

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer sem találkoztam ilyen kérdéssel.
2011. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem miről kérdezel?


De tényleg! Szerinted nem szegény, nincs kihasználva?


És miért ne lehetne megkérdezni.


Arról nem is beszélve hogy miért csapnánk be önmagunk, hogy minden rendben.

2011. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Tudod a magyarok nagy része elég önsajnáló. A hiba mindig másokban keresendő, kizárólag mások az okai annak hogy nem megy a szekér. Jönnek hogy milyen más külföldön dolgozni, holott sokan még ki sem próbálták. Mindeközben a városokban lehetetlen parkolni a sok autó miatt, 20 percbe telik átmenni egy 5 kilométeres szakaszon a nagy dugó miatt, a bevásárlóközpontokban a legrongyosabb öltözetű ember is legalább 50 ezerért vásárol be és a parkolóban ott áll az autója amibe bepakol. A lényeg hogy rossz az élet itt, szegény a magyar nép, szemét a kormány, érdekes módon viszont csak a statisztika alapján lehet azt mondani hogy rosszul él az emberek többsége. A valóság valahogy mást mutat. Persze tény, van sok szegény ember, de hol nincs? Nézd csak meg Amerikát.
2011. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
A saját maguk siratását sosem fogják megunni... Ez a nép valamit nagyon tud, panaszkodni.
2011. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

"kolopele válasza


Te egy szerencse lovag vagy, és valószínű ha nincs ekkora szerencséd, te sem így vélekednél.


50 000- mond meg mi az egy 4 tagú család esetén?

Ha egészségesen akasz táplálkozni egy hétre ha elég.


Ez az autós példa, meg annyira demagóg hogy az már fáj.

A statisztikák szerink, a 2008as autó eladások még ma is csak a40% án realizálódnak. Persze nem a BMW, meg a Mercik esetén, hiszen őket nem sújtotta olymódon a válság, és főleg nem a fidesz.


Egy kicsit nézz magadba, és bár mindíg írsz valami "általad" egyensúlyt teremtő félmondatot a szegényekkel kapcsolatba, de süt belőled hogy semmit nem értessz abból ami ma itt lejátszódik az átlag földihalandók életében.

2011. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

""A saját maguk siratását sosem fogják megunni... Ez a nép valamit nagyon tud, panaszkodni.



És nincs igaza, vagy van más választása?


Én szeretnék sokat keresni, és van hozzá szaktudásom is, nem vagyok felületes, nincsenek káros szenvedélyeim.

Ugrásra készen várok minden lehetőséget, kutatok keresek, tűvéteszek, de úgy látom nincs megoldás.


Nem én hozom a törvényeket és nem én állítok fel pioritásokat. Nem én tettem tönkre a magyar gazadaságot, és soha nem lesz szavam abban hogy miként lehetne megoldani.


Nekem és sok hozzám hasonlónak csak annyi jut hogy soidródunk az árral és kapszkodunk kézzel lábbal amibve lehet!

2011. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem tetszik,akkor miért éltek MÉG MINDIG a MI országunkban,mi???
2011. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: milyen jogon jelented ki, hogy "Ti országotok". Azoké, akik élnek benne.
2011. nov. 6. 22:15
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon nagyon sok a szegény ember, de aki 100ezreket visz haza az lesz@rja és könnyen ugat!
2011. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem tudom, én ismerek amerikai szegényeket, ők negyede annyit sem nyavalyognak. Egyébként jobb hagyni az ilyen "aki gazdag, az leszarja a többit", mert innen már csak egy lépés a kommunizmus.
2011. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!