Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 2014 Jobbik? Jobb élet?

2014 Jobbik? Jobb élet?

Figyelt kérdés
Én Jobbikos vagyok. Igaz határon kívüli jobbik támogató. Ha Ti, csonka Magyarországban élők megszavazátok a Jobbi pártot a kormány élére, akkor lesz változás? Most ne gondoljunk a cigánykérdésre. Fogom-e azt hallani a Magyarországon élő emberektől, hogy nagyon rossz a mgélhetőség meghasonlók. Remélem értitek mire gondolok :)
2011. máj. 25. 13:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lehetsz jobbikos, ha nem itt élsz? Nem értem.
2011. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
a változás most is folyamatban van, ha nem vetted volna észre, rengeteget segítettek már rajtatok, határon túli magyarokon ez alatt az 1 év alatt is, és még van 3 év, ami hasonlóképp fog eltelni
2011. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Mert ha a jobbik kerül a kormány elére akkor a mi helyzetünk is megváltozik.
2011. máj. 25. 13:35
 4/41 anonim ***** válasza:
67%

Szarból nem lehet várat építeni.


Én budapesti vagyok, hidd el semmije sincs már saját kezében ennek az országnak.

A vízművek, elektromos művekben, a paksi atomerőműben is, és a legalapvetőbb dolgokban is többségi tulajdonban vannak a külföldi befektetők.


Pénz pedig beszél, a kutya meg ugat.



Tökmindegy ki fog hatalomra jutni, nem fognak tudni csodát tenni, mert már nem lehet!!!!!!!!!

2011. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miben változna meg. Állampolgárság, szavazati jog. Ennél többet már nem nagyon lehet adni. Az autonómia nem a magyar kormányon múlik sajnos.
2011. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Mivel vajdasági vagy elmondom neked, hogy a legutolsó melóhelyemen is a "magyarok" saját nyelvüket elfelejtve angolul nyalják az amerikai nagyfőnök valagát a büfében amikor ebédszünet van.

őt olyan is van, hogy még egymás között is inkább angolul dumálnak, hogy a magyar melós meg ne értse.

2011. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%

Mi több, a Jobbikból SOHA nem lesz kormánypárt, kár is erről álmodozni. A túlnyomó többség szemében egyszerűen nem szalonképesek. A legtöbb, hangsúlyozom, a LEGTÖBB, amit remélhetnek, hogy esetleg koalíciós partnerként, de mindenféleképpen a kis oldalkocsi szerepében kerülhetnek kormányra. Ez esetben kapnak majd koncként egy-két tárcát és miniszteri posztot, és ennyi. De minden radikálisabb javaslatuk el lesz gáncsolva így vagy úgy.


De még ez a koalíciós dolog is elég elképzelhetetlen, mert mégis kivel lépnek koalícióra? Az MSZP-vel? Az LMP-vel? Ha - ég ne adja - visszatérne az SZDSZ, akkor velük? Utálják mindet, és azok sem szívelik őket. A Fidesznek nem kell partner, és ha mégis, akkor is hamarabb állna össze akár az MSZP-vel, mint a Jobbikkal, és ha netalán az MDF éledne újra, az meg egyszerűen túl kicsi lenne és jelentéktelen.

2011. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%

Ahol legutóbb melóztam, az igazgató amerikai volt, és több mint 5 éve él magyarországon, magyarul kb ennyit tudott amikor odamentem hozzá, hogy jónapot, meg hogy köszönöm.


Az üzemi nagy gyűlések is pl amikor fontos esemény volt mind angolul mentek.

Továbbá a saját üzemi területükön a saját munkavédelmi szabályok (meg még ki tudja milyen szabályok) voltak kötelezőek, nem a magyar.

2011. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Én hiszek benne, hogy újra, egy országban élhetek Veletek! Akkor mi lenne a megoldás? Én bizton állítom mindent megteszek. Hungarizmus, azaz diktatúra? Már elbutítja a népet a média. Nem tudja mi a jó magának.
2011. máj. 25. 13:53
 10/41 anonim ***** válasza:
93%

"Én hiszek benne, hogy újra, egy országban élhetek Veletek!"


Persze, ha ideköltözöl, akkor minden további nélkül. De egyébkét nem túl esélyes, hacsak nem csináltok ti is valami olyasmit, mint Koszovó; népszavazás, függetlenség vagy legalábbis autonómia kinyilvánítása, aztán ha úgy gondoljátok, akkor csatlakozás Mo.-hoz.

De ezt csak ti tudjátok megtenni, mi nem.


"Akkor mi lenne a megoldás? Én bizton állítom mindent megteszek."


Lásd fent. Kezdeményezz népszavazást nálatok ebben a kérdésben, és buzdíts mindenkit az igennel szavazásra.


"Hungarizmus, azaz diktatúra? Már elbutítja a népet a média. Nem tudja mi a jó magának."


Azt nagyon is jól tudja, hogy a diktatúra zsákutca, mert volt már belőle éppen elég, és mindig csak a baj volt belőle. Minden háború is úgy hülyeség, ahogy van, mert rengetegen halnak meg, szenvednek és rengeteg rombolás történik a k*rvanagy semmiért, és utána csak még sz*rabb lesz a helyzet, mint előtte.


Ezerszer inkább érdemes példát venni Kanada történelméről: az USA-val ellentétben ők nem háborúval, hanem diplomáciai úton vívták ki a függetlenségüket; jól is állnak, és sokkal élhetőbb is az az ország, mint az USA. Megfelelő kapcsolatokkal, jó diplomáciával és FŐLEG pénzzel, jó gazdasággal SOKKAL többet lehet már elérni, mint háborúskodással. Ideje lenne, ha ezt végre felfognák a forrófejű, romantikus háborúrajongók (akik persze a számítógép és a tévé képernyőjén kívül máshol még nem láttak igazi háborút soha).

2011. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!