Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek tényleg komolyan gondoljá...

Ezek tényleg komolyan gondolják? Mi lesz, ha a muszlim világ erősebb lesz a nyugati államoknál?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fUJU7hKiuZk&feature=player_em..


Erre a videóra gondoltam, ti mit szóltok hozzá? Félelmetes, hogy a 21. században ilyen fanatikusok még léteznek...



2012. jan. 4. 18:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%

"Lépést tart kutatóintézetek számát illetően."


Lépést tart. Akkor mi van azzal az érveddel, hogy a muszlim országokban nincsenek kutatóintézetek?


"Hány egyiptomi nobel-díjast tudsz felsorolni?"


Hány szlovák Nobel-díjas van? Ezek szerint a szlávok is alsóbbrendűek.


"Irán teljesen más tészta. Szinte nem is muzulmán."


Mitől "nem muzulmán" egy 95%-ban muszlimok által lakott ország? Teljesen belehülyültél a gyűlöletbe.

2012. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"Lépést tart. Akkor mi van azzal az érveddel, hogy a muszlim országokban nincsenek kutatóintézetek?"

Lépést tart két ország. A hány muszlim országból?! Na ugye!


"Hány szlovák Nobel-díjas van? Ezek szerint a szlávok is alsóbbrendűek."

Azt nem mondtam, hogy alsóbbrendűek. A szlovákok viszonylag fiatal nemzet egyrészt, másrészt alig van forrásuk kutatásra. Ezzel szemben a kőgazdag olajsejkeknek telne rá, de hát...


"Mitől "nem muzulmán" egy 95%-ban muszlimok által lakott ország? Teljesen belehülyültél a gyűlöletbe."

Azért nem "buzulmán", mert teljesen elüt az összes többi buszlim államtól, és nem azért mert siíták. Ja és sokan térnek át kereszténységre.

Nem hülyültem bele a gyűlöletbe, amúgy is csak a vallásukat utálom, az embereket nem, nem rosszabbak vagy jobbak bármelyik más embernél. Csak hát van egy hülye, agresszív társadalom-szervező szoftverük...


Komolyan vicces, amit csinálsz. Nézd, engem nem érdekel, hogy te mennyire pártolod őket, de fals érvekkel ne vitatkozz már. A múltkor az arányukat illetően normális érvekkel vitatkoztál, utána néztem az arányuknak, tévedtem, ennyi. De amit most művelsz...

2012. jan. 29. 10:06
 23/27 anonim ***** válasza:
34%
Vigyázz, az állandó gyűlölködés és dühös toporzékolás megárt :)))
2012. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

A muszlim világ most kb:azon aszinten mozog,mint anno a XII.-XIII.-ik században a keresztény-világ,egészen a XV.-század végéig.

Ha ismeritek valamennyire a történelemnek ezt a szakaszát,akkor tudhatjátok,hogy valaha a kerezstények sem voltak semmiben sem különbek a mai iszlám fundamentalistáktól.Még ma is vannak keresztény fundamentalisták,gondolok itt a karizmatikus pünkösdistákra,mintpl:-a Hit Gyülekezete,s az adventistákra,s sok a keleti ortodox-vallást követő államok egy némelyik vallási vezetőire.Igen a vallási fundamentalizmus minden formája nagyon veszélyes! De lehet találni ilyeneket,s ezekhez nagyon hasonlókat a zsidóknál,a hinduknál,s bármilyen meglepő,de még a buddhistáknál is!

Én is tartok az Európában is egyre nyílvánvalóbb,s egyre nagyobb mértékű iszlám jelenléttől,s attól is,hogy egyes európai államok,így legfőképpen Bosznia-Hercegovina,s esetleg még Albánia akár még Iszlám-államokká is válhatnak,bevonzva a muszlim terrorista-sejteket,s ezek földrajzilag itt vannak a szomszédban!

2013. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

nos, ilyen már előfordult egyszer: az arabok el is foglaltak mindent, amit csak lehetett, egyedül Martell Károly tudta megállítani őket Poitiers-nél

valószínűleg ugyanez lesz várható, szerencsés esetben csak állandó zavargások lesznek, rosszabb esetben háború is kitörhet


"Akkor ők lesznek, ez van, túl kell élni."


igen kisapám, csak tudod, nem a muszlimok építették fel az EU-t és a gazdaságát, hanem a fehérek


" minden araboknál mindenki csak robbantgat egy baromság. ők fanatikusok. Ilyen fanatikusok itt is akadnak bőven nálunk, ők is képesek lennének megtenni szinte bármit."


akkor hozzál fel példákat, akár a közelmúltból, akár a távoli múltból, amikor nem-muszlim emberek robbantgattak napi szinten, terrorizálták a lakosságot, és ezrével akartak átvonulni országokon

addig pedig kussoljál

a mínuszt kaptad is


"Az antiszemitáknak megnyúlik az orrruk és megrövidül a farkuk. Visszasírják majd a zsidókat."


a hozzád hasonló filoszemita kreténeket pedig majd elintézik Ahmedék ahogy a védenceidet is

nem lesz kár értetek...

a mínuszt kaptad


"Először is, valaki említette, hogy jajj de sok cigány van: közölném, Magyarország népességének a 8%-át sem teszik ki. "


a népesség majdnem 20 százalékát ők teszik ki, kisapám, de azért hazudozz nyugodtan, hátha valaki még elhiszi


"könnyű a fanatikus iszlámisták akcióiról írni, pedig arányaiban elenyészőek az ilyen nézetű emberkék."


ehhez képest lassan nem lesz karácsonyi vásár robbantás meg teherautóval legázolás nélkül


"A világ pedig folyamatosan változik, ez teljesen természetes, aki állandóságot akar, az bukott ember."


aki pedig a változásban bízik, hogy jobb élete lesz, az menthetetlenül naiv, és menthetetlenül hülye is

a mínuszt helyből kaptad is


"Vigyázz, az állandó gyűlölködés és dühös toporzékolás megárt"


az a te nagy bajod, kisapám, hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták...

újból kaptad a mínuszt, ostoba sutyerák

2019. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A magam reszerol antpatikus, eroszakos vallasnak tartom az iszlamot. Ugyanugy, mint az elozo nagykepu ures luftballonokat is. Te is kaptad a minuszt.
2019. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"A magam reszerol antpatikus, eroszakos vallasnak tartom az iszlamot."


akkor nem értem, konkrétan itt mi a bajod neked, ugyanis kb. ezt mondtam én is


"Ugyanugy, mint az elozo nagykepu ures luftballonokat is."


érdemben cáfolni nem tudsz? ja, hát valóságot picit nehéz...

a mínuszt helyből kaptad

2019. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!