Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dániában, Ausztriában vagy...

Dániában, Ausztriában vagy Franciaországban jobb élni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindhárom országban jártam, a legjobb tapasztalataim Dániáról vannak, Nagyon stabil gazdaságú állam, ha tehetném oda költöznék.
2012. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Én Ausztriában dolgoztam, és azt hiszem sehol máshol nem adnak 14x fizetést egy évben.
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Dania szerintem hasonlit Finnorszaghoz, ahol en is elek. Itt tok jo elni, ha birod a sotetseget a hideget, es a nemzeti nacionalizmust magas fokon. Szoval nem art,ha van egy nemzetisegi emberke a csaladodban, en ezt tapasztaltam. Franciaorszagban a legjobb baratnom el, 2 diplomas 6eve nem kap munkat, franciat mar akkor felsofokon beszelte mikor kiment, a ferje tartja el, mert nincs mas lehetosege, aki francia. Finnorszagban is sok hasonloval talalkoztam.
2012. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Aha.. 6 éve nem kap munkát, és a Francia férje eltartja. Szerintem majd összetöri magát annyira dolgozni akar.
2012. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mosogatni nem megy el 2 diplomaval, ugy, hogy nala nem az a gond,mint sokaknal,hogy nem beszelik a nyelvet vagy hasonlok, mert az tenyleg mas...Viszont repecepciostol kezdve mindenhol probalkozott mar. 2 gond van, az egyik a nacionalizmus ott,vagyis nekik nem gond,sot..nekunk mar inkabb(inkabb el se akarom kepzelni a sok muszlim,fekete mit dolgozhat ott), a masik az,hogy ott utcasepro is csak az lehet,akinek van olyan vegzettsege. Hiaba vannak tok alap munkak,amiket barki megcsinalhat,papirt kell rola hozni. Pl. nem lehetsz pincer, futar es hasonlok,ha nincs rola vegzettseged. Mellesleg magyar szokassal ellentetben azt is nezik hanyas a diploma,mondjuk azt itt Finnorszagban is tapasztaltam. Sot fontosabb,hogy hanyasra vegeztel,mint az,hogy van e mar tapasztalatod. En most ugy kaptam meg egy allast,hogy friss diplomas vagyok,es volt 2 "vetelytarsam", egyikuk 8 masikuk 5 eve dolgozott a szakmaban. A fonok megmondta,hogy azert en,mert nekem jobbak a jegyeim,de teny,hogy 0 tapasztalattal rendelkezem. Szoval, ha Dania erdekel ezt is vedd figyelembe,hasonlo,mint itt a finneknel.
2012. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Itt élned ,halnod kell.
2012. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Inkább halunk. Éhen.
2012. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát Ausztria nagy előnye hogy közel van, könnyebben gyakrabban haza lehet jönni, és nem is annyira más világ, mint mondjuk Dánia.
2012. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kandelaber ***** válasza:
82%

Mindegy. Csak innen menekülj, amíg nem késő!

Egyébként szerintem Dánia a három közül. Ott a legstabilabb az élet.

2012. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Dániában elég ha angolul tudok beszélni?
2012. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!