Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dániában, Ausztriában vagy...

Dániában, Ausztriában vagy Franciaországban jobb élni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Hehe nem eleg. Bocsi,de miert hiszi mindenki azt a Skandinav orszagokrol,hogy Nagy-Britannia? Alap,hogy tudni kell angolul,ahogy Magyarorszagon is alapnak kellene lennie. Megis szerinted itthon kapnal munkat angollal,ha mindenki tudna angolul,mint Daniaban? Szerintem nem...Igaz Finnorszagban elek, de annyi magyart lattam, akik kijonnek angol tudassal,utana meg sirnak,hogy nem kapnak munkat. Mire fel kapnanak? Igazabol en nem is ertem,hogy miert gondoljak ezt ennyien. Valaki felvilagositana? Nemetorszagban is beszel szinte mindenki angolul,meg se kapsz munkat ha nem beszelsz nemetul,meg multiknal se.
2012. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
s
2012. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ausztria.

Közel van, hasonlóan magas színvonalú, mint a skandináv országok, viszonylag kevés a bevándorló, tehát nem olyan veszélyes, mint mondjuk Párizs és környéke Franciaországban. A fizetések nagyon jók, és ráadásul nagyon közel van kicsiny hazánkhoz. :)

2012. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
46%

ha tehetném Dániába mennék

(olcsóbb a lego XDXDXD)

2012. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát persze ha gazdag vagy és nem a másoknak cselédje akkor igen.
2012. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a hazámat,de ha az egészségem engedné,s nem lennék leszázalékolva,azt hiszem én is úgy húznák el innen mint a csík. Külföldön talán inkább lehetnék magyar,mint itthon,"mert itthon már lassan cigánynak lenni a menő!"Valahogy itthon nem nagyon érzem jól magam,s ha jól meggondolom,a betegségen kívül már nem sok minden tart itt!

Baracsi Attila.

2013. dec. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem lenne célszerűbb kisöpörni végre a parlamentet, ledönteni minden pártot? mint kiszaladni a világból is?


milliárdokat költöttek csak a svájci bunkerben csak rövid ideig asszisztáló fizikusainkra-- milliárdokat a sportpályákra-- és akkor nem is számoltam azt amit elkótyavetyéltek az eddigi összes kormány akik csak gazdagodtak és a saját hatalmukért harcoltak. Minden elvesztegetett forintért, munkahelyeket lehetett volna beindítani mind azokat amelyeket bezártak a multik vagy elsöpört a silány kínai árú vagy épp a drága semmit se élő nyugati vackok.


Kimentek idegenbe mi a csudának, azért hogy másoknak alulfizetett szolgája legyél?


Miért tanultatok az egyetemen nem azért hogy a népedet emeld fel? Nem azért hogy kiseperjétek ezt a sok színű hazug bandát?- piros, zöld sárga hupikék és de már vannak szentfazekak is benne, akik tisztességes munka és munkabérhelyet, imádkozni tanítanak és térdre borulni, amikor a munkanélkülinek egy tányér kolbászkás" levest adnak... szóval? KI előtt kell térdepelni?? A talán a sóderolók előtt?-- kint se más a világ, ott te a magyar csak egy idegen maradsz!

2013. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 a magyar egy birka, cserbenhagyó népség, sajnos.
2020. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!