Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ténylegesen semmi remény...

Ténylegesen semmi remény nincs arra, hogy ne alakuljon ki egy harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Én félek, főleg ha Magyarországot is érintené...(mindenki besorozása, stb)

Ténylegesen semmi megoldás nincs erre? (Mert Irán most Dél-Amerikánál próbálkozik)


Az USA azt mondta, hgy azért küldtek a Perzsa öbölbe hajókat, mert minden áron nyitva tartják a Hormuzi-szorost.

Iránnak leghamarabb 2015-re lehet atombombája.


Ha csak a szorosról van szó akkor is lehet világháború?:S (Mert csak a szorosról beszélnek az amcsik, hogy minden áron nyitva tartják)



Vajon ennyire nem tanult az emberiség az egészből, az előző 2 világháborúból?:(


2012. febr. 4. 08:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mit is akarsz te pontosan?reménykedsz a háború kialakulásában?Mert ezt írtad.
2012. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A harmadik világháború legalább tizenegy, de inkább 22 éve folyik. (9/11, illetve Kuvait megszállása)
2012. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Reménykedni hogy kitör??

ISTEN MENTS!!

Abban reménykedek hogy nagyobb konfliktus nélkül (vagy egyáltalán bármilyen konfliktus nélkül) tudják rendezni az iráni válságot. Kell a fenének még 1 világháború !!!

2012. febr. 4. 08:59
 4/28 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Besoroznak és nem mész be. Ha senki se megy be, akkor nem lesz háború, mert nem lesz ki harcoljon. Ha kitör, én biztos, hogy valami remete életmódot fogok élni valami elhagyott folyónál...
2012. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

Csak számomra furcsa az,hogy Amerika csak olyan országok ellen vannak ahol sok az olaj..

Afganisztán..Irak..Irán..Kuvait??

2012. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

De Mo.-n nem csak akkor soroznak be valakit, ha közvetlenül fenyegeti az országot valami? Én eddig így tudtam. AHm "nem mész be" kösz, aztán agyonlőnek a katonai bíróságon.....


De tényleg semmi remény nincs arra hogy az Iráni válság ne mérgesedjen el? Vagyis hogy nagyobb konfliktus n elegyen belőle...

2012. febr. 4. 09:29
 7/28 anonim ***** válasza:

Sajnos az elhagyott folyónál is utolér a bomba. :-(

Én is félek, hogy nem kerülhetjük el a háborút, sajnos már jó ideje erről olvashatunk.

2012. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Remény az van. :-(
2012. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Én abban bízok, hogy Magyarországot ez nagyon kevésbé érintse...végülis a Nato-n kívül semmi közünk Iránhoz. Remélem ez így is lesz.

Valaki mondta hogy kb úgy lennénk vele mint a Líbiai háborúval.

2012. febr. 4. 10:05
 10/28 anonim ***** válasza:
18%

Olvasd el a neten Albert Pike levelét Mazzininek, a három világháborús tervét . minden a terv szerint halad, elmondom nagyon-nagyon röviden: az 1. világháborút azért szervezték meg hogy a cár hatalmát megdöntsék Oroszországban és létrehozzák a kommunizmust, a 2. világháború célja a kommunizmus megerősítése, a fasizmus létrehozása majd megsemmisítése hogy Izraelt létrehozzák a közel keleten amely majd a 3. világháborúhoz szükséges. A 3 világáború célja a népesség drasztikus lecsökkentése, a vallások eltűntetése és az új világrend bevezetése, melyben a megmaradt emberek az illuminátusok szolgái. A 3. világáborút az iszlám világ és a politikai cionizmus között kell kirobbantani és az egész világra kiterjeszteni el kell érni hogy a felek kölcsönösen megsemmisítsék egymást, és akkor jönnek elő az illuminátusok és bevezetik az új világrendet.


röviden ennyi, jó lenne megállítani őket!

2012. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!