Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ténylegesen semmi remény...

Ténylegesen semmi remény nincs arra, hogy ne alakuljon ki egy harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Én félek, főleg ha Magyarországot is érintené...(mindenki besorozása, stb)

Ténylegesen semmi megoldás nincs erre? (Mert Irán most Dél-Amerikánál próbálkozik)


Az USA azt mondta, hgy azért küldtek a Perzsa öbölbe hajókat, mert minden áron nyitva tartják a Hormuzi-szorost.

Iránnak leghamarabb 2015-re lehet atombombája.


Ha csak a szorosról van szó akkor is lehet világháború?:S (Mert csak a szorosról beszélnek az amcsik, hogy minden áron nyitva tartják)



Vajon ennyire nem tanult az emberiség az egészből, az előző 2 világháborúból?:(


2012. febr. 4. 08:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Magyarország Nato tag 100% h nem fog kimaradni a 3. világháborúból sajnos
2012. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A Nato-ba küldünk békefenntartókat és ennyi? Több miért lenne? Nem értem. :S (Főleg hogy az oroszoknak semmi baja velünk, Közép és kelet Európával meg fölösleges lenne háborúzni)
2012. febr. 4. 12:33
 13/28 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem hogy kik is lennének itt a hadviselő felek? Irán az egész világ ellen? Ha valóban atomfegyverrel fenyegetnének hamarabb legyalulnák őket a térképről mintsem egyáltalán ki tudnak lőni.
2012. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Éppen ezt nem értem. Iránnak legkorábban 1 év múlva lehet atombombája, és még néhány év mire felszerelik azt a hülyeséget amivel ki tudnák lőni.


Ugyan ez volt az irak-irán háborúban és az Iraki háborúban is, ott is ott voltak az oroszok és az amerikaiak. Akkor ez is hasonló lesz?

2012. febr. 4. 14:26
 15/28 anonim ***** válasza:

10/14 Sajnos azt kell, hogy mondjam igazad van!

De örök törvény, hogy amíg ember él a földön háború lesz!

És abban is igazad volt, hogy a népesség csökkentését csakis világháborúval lehet elérni. Magától 3-4 milliárd ember nem fog öngyilkos lenni! (vegyi, atom, vagy egyéb tömegpusztító fegyverrel)

2012. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Az, hogy atomhaboru lesz-e vagy nem, az attol fugg, hogy megvarjak-e, hogy Irannak elkeszuljon az atomfegyvere.

Ha nem varjak meg, es a "Nyugat" lerombolja az irani atomfejleszteseket, akkor Irannak valszeg csak Izrael lakossaganak a lovesere lesz ideje, Europa civil lakossaga sertetlen marad.

Ha megvarjak, hogy Iran kifejlessze az atombombat, akkor - nem tudom. Olvastam egy csomo elemzest, a lenyeguket kb. igy lehetne osszefpglalni:

Khomeini mondta, hogy "A profeta azert jart karddal az oldalan, hogy embert oljon". Iran azert fejleszti az atombombat, hogy hasznalja.

2012. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy megvárják. olvastam hogy Izrael lehet tavasszal mér csapást iránra. Mint mondtam, iránnak legkorábban 1 év múlva lehet atomfegyvere, és még ki se tudják lőni, tehát plusz idő amíg elkészítik azt a szerkezetet ami kilövi.


Amúgy úgysem Mo. a célpontja, hanem izrael !

2012. febr. 4. 15:00
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem tudni majd kik és mikor kapcsolódnak be a háborúba, egyik, vagy másik oldalhoz csatlakozva, sajna lehet, hogy mi sem maradunk ki.
2012. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Miért lenne Irán megtámadásából világháború? Iránnak nincsenek valódi szövetségesei, csak néhány szélsőjobboldali vizionálja, hogy emiatt a kínaiak majd nekiugranak Amerikának.
2012. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Plusz: most tényleg, ki hiányolná a fanatikus, korrupt iráni rezsimet?
2012. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!