Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kötelességünk nekünk olyan...

Kötelességünk nekünk olyan országok termékeit venni, akik szapulják a hazánkat? A holland közszolgálati rádió egyik bemondója lefasiztázta és alja népségnek nevezte a magyarokat. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 13:54
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Békéscsabán élek, itt is akadnak romák...

Ha erre célzol?!

2012. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
89%
Békéscsaba nem Borsod!
2012. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
58%

"Sajnos igaza van! Nézd csak meg a Jobbikot és a párt szavazóit! Antiszemiták, rasszisták! Más mondanivalójuk nincsen! Csak erről szól minden! Valahogy bármilyen témába bele tudják szőni a zsidókat és a cigányokat!"


A Jobbik támogatottsága 20% alatti a biztos szavazó kb 2 000 000 ember közül. Ez kb 3-400 000 embert jelent. Ha ez alapján meg lehet ítélni egy országot, akkor itt mindenki (beleértve a jobbikosokat is) cigány. Sőt, akkor itt mindenki 200 000 fölött keres. Sőt mindenki hülye csak én vagyok helikopter.


"Kötelességünk nekünk olyan országok termékeit venni, akik szapulják a hazánkat?"


Nem. De nem mindenki teheti meg, hogy válogat az boltban (ami persze eleve multi mert az olcsóbb). Ha te megteheted, hogy a magyart veszed, akkor tedd azt csendben. Többet segítesz azzal, hogy ha nem vagy hülye, mint azzal, hogy hülyeséget beszélsz/írsz.

2012. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Ok, értem, hogy arra óriási arányban vannak cigányok.

De az ország minden bajárért nem tehetők felelőssé azok a szerencsétlenek.

Én inkább minden eddig regnáló politikusnak kötelet adnék a nyakába 89-ig visszamenőleg.


Egyébként a aránytalanul a minősítetlen, európai emberhez méltatlan viselkedésük + magas segélyezésük és egyéb járandóságok nem is szúrják a szemem elhihetitek...

2012. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
- a aránytalanul
2012. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nem, nem kötelező, de azért a te helyedben erősen átgondolnám, hogy egy újságíró véleménye egyenlő-e egy ország (adott esetben Hollandia) hivatalos politikai állásfoglalásával. Másrészről, azt te döntöd el, hogy mit veszel meg. Nem kötelező "Made in Holland" termékeket vásárolnod. Ha gondolod indíts kampányt a holland termékek ellen. Meg a német, angol, francia, összes EU termékek ellen is, mivel az utóbbi időben elég sokan nyilatkoztak elítélően Magyarországról. Ja, és szerintem magyar terméket se vegyél, mert nálunk is van egy-két magyarellenes megnyilvánulás a médiában.
2012. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

"indíts kampányt a holland termékek ellen. Meg a német, angol, francia, összes EU termékek ellen is"


Azonnal eladom a bmw-t, kidobom az adidas cipőt meg az összes gösser sört a hűtőből...


Holnaptól csak csepel biciklivel utazom tisza cipőben, erős pistát majszolva, Philips tv, mosógép kuka! Majd lemegyek a Körös partjára mosni mint Ánges asszony! mert én magyar vagyok... :D :D

2012. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Az ORION tv is magyar,meg a HAJDU mosógép is!
2012. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nem kötelességünk és nem is veszek ilyeneket.
2012. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

"Sajnos igaza van! Nézd csak meg a Jobbikot és a párt szavazóit! Antiszemiták, rasszisták! Más mondanivalójuk nincsen! Csak erről szól minden! Valahogy bármilyen témába bele tudják szőni a zsidókat és a cigányokat!"


Attól, hogy valaki rasszista vagy antiszemita, még sohasem lett fasiszta. Egyébként sem hiszem, hogy ezen vádak bármelyike épp a Jobbikra igaz lenne. Az MSZP vagy a Fideszről már inkább elhiszem, hogy rasszista és magyargyűlölő.

2012. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!