Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Adolf...

Mi a véleményetek Adolf Hitlerről mint államférfiról?

Figyelt kérdés
Kérdésemet nem provokációnak szánom,csupán kíváncsi vagyok a többség véleményére.Mivel ebben a kérdésben szerintem igen megosztottak az emberek.Személy szerint zseniális vezetőnek tartom(természetesen mint politikust,nem mint hadvezért).
2009. jún. 9. 23:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem NS propagandának használom, ha neked ennyi jött le sajnálom....De el se jutott az agyadig látom hogy pont erről beszélek: ebben az országban, hála a drága libsi-szoci vezetésnek semmiről nem lehet objektívan megírni az igazat mer az rögtön mindenféle -ista lesz. Igen, elismertem Hitler jó tulajdonságait, érdemeit. Sajnálom ha te úgy látod h a világ csak fekete és csak fehér. Sztem nem az, ahogy egyetlen ember sem. Hitler sem. Tudod mit? Holnap meg leirom a szomszéd plébános jó tulajdonságait is: akkor plébánista leszek? És ha anyámnak ismerem el az érdemeit a sok rossz tulajdonsága mellett akkor meg muterista vagyok? Gondolkozz kicsit, ne vakul dobálózz a szavakkal!

Eszem ágában nem volt propagálni, sem dicsőíteni Hitlert, vagy az eszmét! Inkább úgy látom, te nem vagy képes sehogysem különválasztani két dolgot egymástól: a gazdasági odlalát a nemzetiszocializmusnak és a lágereket pl.. Attól mert ienek voltak, attól még a gazdaság lehetett jó. Mondjam egyszerübben? Attól mert ma Mo.-n szar a gazdaság, vízilabdában még lehetünk jók! Nem értem mit nem lehet ezen megérteni.

2009. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem, ez nem objektivitás , hanem teljes részrehajlás a nácik iránt. Javaslom, hogy olvass egy kicsit utána a témában !
2009. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%

Pl. olvasd el ezt :


[link]

2009. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
74%

Ki a franc az a Hans Mommsen?Csak nem egy zsidó?...


Esetleg egy elfogult baloldali históriánus?

2009. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
49%

Tipikusan úgy reagálsz mint egy agymosott neon.

Mindenki zsidó és szdszes aki nem ad neked igazat, közbe meg nyomod nagy álobjektivitással a NS propagandát-


:(

2009. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
84%

Az általad Ns propagandának titulált válaszokat nem én írtam.Mommsen pedig tényleg egy elfogult baloldali történész,olvass utána.


Mellesleg te nácizol le mindenkit,aki nem ért veled egyet.A náci progandáról fogalmad sincs egyébként,igaz a hitleri fasiszta eszméről sem.Írtam én valahol fajelméletről,élettér elméletről pl?

2009. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
77%
Én vagyok aki ún. "propagandát" fejtett ki, nem az előttem hozzászóló. Ugy nézek ki mint 1 tipikus agymosott neon akinek mindenki szdsz-es vagy szoci aki velem nem ért egyet? Hát azé bocs, ez az egész úgy kezdődött h én lettem lenácizva...Jó, a belinkelt cikket is olvastam,ez egyfajta vélemény...van másik vélemény is, ráadásul primer forrásból, nem utólagosan írt tanulmány: Johannes Öhquist-A führer birodalma. NEm német volt, vmi skandináv, most nem jut eszembe. Elsősorban KÖNYVEKET kell olvasni (itt nem a sarki ábécében 500-ért kapható kurt rieder meg sven hassel féle "komoly" meg "tudományos" munkákra gondolok), a netre minden szar felkerül, wikipédiát is bárki szerkesztheti.
2009. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
46%

Johannes Öhquist egy hirhedt finn náci iró. Ugyanaz a kategoria, mint Irwing,Zundel, stb. Könyvét, a Gede testvérek forgalmazzák. Miért nem rögtön a Harcomat ajánlod ?


És még, hogy te nem vaGY NÁCI :)

2009. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Najó, de ha egy náci író, Öhquist elfogultan írhatott csak, akkor ugyanez nem áll egy zsidó vagy egy baloldali érzelmű íróra pl? Mert ha Öhquist aki tegyük fel németbarát érzelmű volt ezért feltétlenül ajnározza a nácikat, akkor egy zsidó vagy marxista pedig feltétlenül gyalázza őket. Kettős mérce. És igen, akkor sem vagyok elfogult, csak annyit mondtam h vhol a kettő között kéne megkeresni az igazságot, mondjuk úgy a 2 szélsőérték között. Hogy az elfogadottnál pozitivabb képet festek Hitlerről...igen, 12 példával élek: nem lehet kijelenteni a legelvetemültebb sorozatgyilkosról sem, h őneki nem volt gyerekkora, nem voltak fiatalon jó tettei, hogy egy állatnak született! Mert ez a felfogás ugyanúgy "nácizmus",csak a másik oldalról.
2009. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
a 12 az elirás volt
2009. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!