Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hontalan vagyok?

Hontalan vagyok?

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek, Felvidéken, 15 éves vagyok és lassan kezdem megismerni a körülöttem lévő világot. Magyarnak vallom magam, magyarul beszélek, magyar az anyanyelvem, de Szlovákiában élek. Kisebbségnek számítok. Ha mecset nézek Magyarországnak szurkolok (Szlovákia 2010-es VB-szereplése nem érdekel), ha filmet nézek, és ha látom, hogy magyar név is szerepel pl. szereplők között, nagyot dobban a szívem. Ha játszok egy játékkal és meg kell adni a nemzetiséget automatikusan a magyart választom, és büszkén viselem a piros-fehér-zöld színkombinációt. Ha szlovákokat hallok magyarokat ócsárolni ideges leszek. Ha elmegyek Magyarországra, hülye tót vagyok, ha Szlovákiában vagyok, mocskos magyar vagyok... Most akkor mi van, hontalan vagyok?

2012. márc. 11. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, te egy szlovákiában élő magyar nemzetiségű szlovák állampolgár vagy. Annyira vagy hontalan, mint az itthoni cigányok, azaz semennyire
2012. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Sztem túlliheged. Egy normális embert az érdekel normális vagy e nem az hogy honnan jöttél. Akit meg nem az azzal ne foglalkozz!
2012. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos igazad van.De nem vagy hontalan!!!Árpád földje, volt-lesz!
2012. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha beugat Neked valami félhülye f.sz attól még nem kell nekimenned a Dunának!

Szívesen "elbeszélgetnék" az ilyen "úriemberekkel"...


Ugyan ez a véleményem a székelyföldi, partiumi, csángó nemzettestvéreinket "lerománozó", a délvidékieket "lebüdösszerbező", a kárpátaljaiakat "lecigányozó", stb. magukat "magyarnak" tartó emberfajtákról...

2012. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, amit leírsz abszolút magyar vagy.
2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:

Ez de aranyos :)

Te meg nyilvánvalóan magyar vagy, ez nem is lehet kérdés.

2012. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

"Ha elmegyek Magyarországra, hülye tót vagyok"


Ne vegyülj a beteglelkű baloldaliakkal és liberálisokkal, és akkor nem kell ezzel a problémával szembesülnöd.

2012. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd kicsit idősebb leszel, meglátod, mennyire különbözőek az emberek. 15 évesen én is feltettem ezeket a kérdéseket. Aztán rájöttem, hogy a hülyeség független attól, hogy ki milyen nemzetiségű. Ne foglalkozz vele, élj a saját érékrended szerint.


egy másik szlovákiai magyar

2012. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy vannak még ilyen hazafik, sajnos kihalóban van ez a réteg...
2012. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én "tényleg" magyar vagyok, Magyarországon születtem, itt nőttem fel és rég elmúltam 15 éves.

Ennyi idősen még én is büszke voltam arra, hogy magyar vagyok. Már nem vagyok az!

Ember maradj,az a fontos.

/Ja, és a vezetéknevem Tóth!/

2012. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!