Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A románok mért akadályozzák a...

A románok mért akadályozzák a Marosvásárhelyi orvosi és gyógyszerészeti egyetem magyar karának létrehozását?

Figyelt kérdés
Ők is tudják hogy ez az egyetem, magyar egyetemként indult, több évtizedes elrománosítás eredménye hogy ma már magyar kar sincs. Én azt nem értem, hogy a román diákok is tüntetnek ellene, ők fiatalok is ennyire magyarellenesek a 21. századi európai unióba?
2012. márc. 15. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mert elrománosításra törekednek
2012. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Azon is csodálkozok hogy Romániát bevették az unióba.Egy ilyen csóró országot bevenni amelynek rendkívül primitív és csökkentett intelligencia szintű némely lakója , nem szabadott volna bevenni.Persze a Magyarok sem tökéletesek de náluk különbek.
2012. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre egy szó a válasz: Sovinizmus. Romániában sajnos még mindig elég jelentős a mértéke.
2012. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy magyar város magyar egyetemén magyar szak? Mit képzelsz mégis? Román minden, hiszen demokrácia van, meg Unió, meg emberi jogok. Romániában jogodban áll románnak lenni, vagy dögölj meg, ez az egy szabály van.
2012. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Magyar kar létrehozva és kipipálva ! :)
2012. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor már csak a román szakoknak építhetnének egy saját épületet, hogy ne a magyar egyetemet foglalják, mert ez azért mégiscsak snassz.
2012. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!