Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, Szaud-Arábiában...

Mit gondoltok, Szaud-Arábiában a férfiak és nők közötti beszélgetés is cenzúrázva (figyelve) van, vagy csak a politikai dolgok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 21:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint az internetre gondolok..
2012. ápr. 16. 21:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden figyelve van, az email, a telefon, az sms. Nincs sajtó és véleményszabadság, és a vallási dolgok betartását a vallási rendőrség szigorúan figyeli. Mellesleg egy nő, csak a rokonaival és a férjével tarthat kapcsolatot. Idegen férfiakkal nem találkozhat, érintkezhet, kivéve, ha egy férfi családtagja is jelen van.
2012. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom.Én konkrétan a chatre gondolok.
2012. ápr. 16. 22:22
 4/9 A kérdező kommentje:
NAGYON FONTOS lenne..légyszi ha vki tud,segítsen...!
2012. ápr. 16. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A világon mindenhol figyelve van, nem csak Szaud-Arábiában.
2012. ápr. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ehh,nem érdekelnek ilyen összeesküvés elméletek..

Valaki tudja e konkrétan,hogy ha egy szaudi férfi szexről beszél egy nővel (jelen esetben külföldi nővel)az interneten,akkor a férfinak abból lehet e bármi baja?Harap e az ottani vallási rendőrség a szexuális tárgyú beszélgetésekre?(A politikait az tudom)

SOS!

2012. ápr. 17. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szaúdi hatóságok minden beszélgetést ellenőrizhetnek, szóval, ha nagyon kirívó az eset, akkor igen, van rá esély. Nekem van szaúdi női ismerősöm, de vele hanyagoljuk ezt a témát - egyrészt, mert nem illendő, másrészt meg a szabályok nagyon szigorúak.
2012. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Minek akarsz te a szexről beszélni? Mekkora gáz vagy.
2012. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Granulátum ***** válasza:
100%
Egyszer egy szaúdit lesitteltek mert egy műsorban arról beszélt hogy Egyiptomba jár etyepetyézni.
2012. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!