Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Számotokra bejön ha egy lány sokat beszél?

Figyelt kérdés
Nem a locsogásra és a blablablázásra értem, hanem hogy nem ül mint egy kuka hanem ha a másikfél beszél, akkor jelen van, visszareagál. stb. Vagy egy nő tudjon kussolni, akármit is beszél? :D
2011. dec. 9. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha nem hülyeséget és nem feleslegesen beszél,ha normálisan csak egyszerűen szeret beszélgetni akkor nem zavar.
2011. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen erről beszélek. alapból ilyen a természetem hogy beszélek, magyarázok :D:D de még nem kaptam visszajelzést hogy lyukat beszélnék az emberek hasába, de azért mégis mit tanácsolnátok? mikor tudjam hogy most inkább csend... :D
2011. dec. 9. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aham nekem bejön.
2011. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Legalább mindíg lesz téma :D

Én néha kicsit szótlan vagyok, főleg ha nincs konkrét téma amiről beszélhetnék :D Így pont jól jön ha a csaj löki a showdert :D


21F

2011. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kell tudni hogy mikor csend,majd maximum rád szólnak ha már idegesítő vagy,ilyen vagy ennyi fogadd el...akinek nem tetszik az nem áll szóba veled,nem kell mindenkinek meg felelni..
2011. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha értelmes dolgokat mond akkor igen, de ha csak jár a szája, meg röhögcsél magán az elég kiábrándító.
2011. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de vegye észre ha a szavamba vág és akkor szépen kérdezze meg, hogy : "Ne haragudj láttam, hogy mondanál valamit. Mi is volt az?"
2011. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem így elsőre bejönne. Persze fontos az is, hogy olyan témáról beszéljen ami engem érdekel. Szívesen beszélgetnék már ilyen lánnyal, sokszor csak a csendesebbeket találom meg. Lehet azért, mert helyzettől függően én is csendes vagyok... Kíváncsi vagyok, milyen a másik véglet.:)
2011. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!