Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen kovetkezmenyeket von...

Milyen kovetkezmenyeket von majd maga utan Europa szempontjbol az, hogy Franciaorszagban a valasztasokon a jobb vagy a baloldal gyoz?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen változást nem hoz. Ott volt Ausztria szélső jobboldal győzött már nem is tudom mikor, még sem volt semmilyen változások , se keménykedések
2012. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

07:01 Ausztriában éppenséggel nem győzött a szélsőjobb, hanem a győztes jobbközép párt kötött velük koalíciót.

És hogyne lettek volna keménykedések, az EU szanaszét szivatta Ausztriát, ugyanúgy mint most minket egyéb okokból.

2012. ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néztek rá az osztrákokra, mintha az NSDAP-vel kötött volna koalíciót a Néppárt. Jobban ki akarták őket közösíteni, mint mostanában Viktorékat.
2012. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a jobb oldal győz, akkor számíthatunk egy mértékletesebb "Európa" politikát, vagyis alkalomadtán szembemennek az EU-val, lásd Sárközy schengeni mizériáját újabban vagy éppen a bevándorlás korlátozását.


Ellenben, ha a baloldal győz, akkor némely szigorítás mellett, de a bevándorlás tovább folytatódik és inkább az EU-val együttműködő kormányzás lesz.

2012. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hallottam olyan ertekelest, hogy Sarkozy valoszinuleg meghuzza a nadragszijat, mert FO sincs sokkal jobb helyzetben, mint Spanyolorszag, a fiatalok koreben nehol 20%-os (!) a munkanelkuliseg. Meg is mondja, hogy a bevandorlok segelyezeset kivanja jelentosen csokkenteni, de egy ideig a franciaknak sem lesz luxus az eletuk. Ez erositi Europa gazdasagi kilabolasat a penzugyi bajokbol.


Ha viszont a baloldal gyoz, ok eppen ellenkezoleg, a kormany kiadasainak noveleseben latjak a megoldast. Ez visszavetheti Europat.

(Hangsulyozom, hogy nem ertek a temahoz, megprobalom osszegyujteni a velemenyeket.)

2012. ápr. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!