Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a magyarok élete, hogy Tomislav Nikolic az elnök Szerbiában?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagyából ugyan olyan mivel a szerbiai magyarok 95% él a Vajdaságban Autónóm tartományban él ahol teljesen más elnök van, teljesen már rendszer.
2012. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

kpetike0702


Gondolom nem vajdasági vagy. Jobban mondva remélem.

Mert az autonom tartomány... khm... mind tudjuk, hogy mit takar.

"teljesen más elnök van, teljesen már rendszer." És láthatóan a tartományi képviselőház működésével sem vagy tisztában...


Kérdező:

Válaszolva a kérdésedre jómagam csak egyet tudok: jobb semmiképp sem lesz, ez az egy biztos. Ha szerencsénk van, akkor nagyjából minden marad így, ahogy mostanában volt.

De sajnos van bennem némi rossz előérzet, miszerint rosszabb irányt fognak venni a dolgok. De ne legyen igazam!

2012. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmit hallottam, hogy jön a busz, kapunk egy szendvicset, és elvisz minket a határig.
2012. máj. 22. 07:17
 4/11 anonim válasza:
100%

Bárkivel beszéltünk erről pár szót, senki sem remél semmi jót... Kétlem hogy aki nacionalista nézeteket vallott, az majd megváltozik, és úgy kezeli majd a kisebbségeket ahogy kéne...

a rossz előérzet bennem is megvan...

2012. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

18+

Mindegy ki kormányozza e országot, a közeljövőben nem várható javulás. Mint a demokratákat, mint a nikolić bandát utálom mint a szart. Az első fordulóban el sem mentem szavazni, úgy sincs értelme. A második fordulóban a kisebbik szarra(Tadićra) szavaztam, csak azért, mert nem akarok magyargyűlölő, szerb nacionalistákat(szerintem Šešelj párti) látni a vezetőségbe.


Az ígért fejlődésekből, munkahelyekből úgy sem lesz semmi sem(ezek az ígérgetések mesék 3 éves gyerekeknek), mindegy , hogy az eu vagy oroszország felé közeledünk(én nem támogatom az eu-s integrációt) csak ne legyen ennél rosszabb.

2012. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én valami olyasmit hallottam, hogy jön a busz, kapunk egy szendvicset, és elvisz minket a határig."

:D

ez Шешељ dumája. :D

nem küldenek minket sehová sem...

kell nekik a 300.000 adófizető.

2012. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Kérdező a számból vetted ki a szót !

Személy szerint nagyon nem örülök, hogy egy nacionalista lett az elnök. Remélem nem kell senkinek "kitelepülni" majd. Jobb biztosan nem lesz. Csak azért lett ő az elnök, mert jó páran nem mentek ki szavazni, mível a bunkó embereket nem érdekli a sorsuk.

2012. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanmar lehet hogy szarabb lesz en sem rajongok ez a majomert de o az elnok kitelepitesek nem lesznek szerintem mert most eloadta az ember hogy EU-ba akar menni regen nacionalista volt (most is az szerintem) de nagyon eu fele akar menni, eloadta hogy megvaltozott nem orulok neki de a tobbi is pont ilyen sz@r csoro lenne.Nem lenne nagy kulonmbseg.
2012. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Elolvastam a hozzászólásokat, amíg fontos nektek a magyarságotok, sok bajt nem okozhat egy ilyen Nikolic sem. Kitartás! Veletek vagyunk!
2012. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Csak reménykedni tudunk.Sajnos ettől az embertől semmi jót nem lehet várni.Két hete meg úgy nyilatkozott,hogy Szerbia nem fog letérni az EU fele vezető útról,ma meg mar azt lehet olvasni,hogy Szerbia nem adja Koszovót és,ha kell az EU-val is abbahagyja Szerbia az együttműködést.Tavaly óta tiszta ideg vagyok,amióta felröppent a hír,hogy katonai behívókat kézbesítenek.Nehogy megismétlődjenek a 90-es évek.
2012. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!