Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről, Brüsszel...

Mit gondoltok erről, Brüsszel 2011. december. 01-ei Daniel Estulin kijelentéséről? (többi lent, videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=BPnM6NNZFmw&feature=relmfu


Én azt dongolom, hogy nagyon érdekes és hogy van igazság abban amit mond!


2012. júl. 3. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem rég volt kiírva. Amúgy az a véleményem, hogy marhaság, össze vissza beszél mindenféle alap nélkül. Például a nemzetállamokról is hazudozik, ezek a francia forradalom vívmányai. De például Németország és Olaszország elég későn egyesült és lett nemzetállam. Tárgyi tévedései is vannak, nem is kevés. Amúgy meg egy litván vagy lett orosz agitátor.
2012. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Röhej az egész. Ezt a videót amúgy Bayer Zsolt fedezte fel 7 hónapos késéssel, és mutatta be valamelyik műsorában az Echo Tv-én mint valami hatalmas szenzációt, hogy lám, már Brüsszelben is ugyanazt mondják, mint mi. Persze semmit nem jelent az egész, mindenütt vannak ilyen fanatikus megszállottak. Csak az a különbség, hogy a nyugati világban ezek törpe minoritást képeznek, nálunk meg lassan már a fősodor.


Nekünk mint kis országnak amúgy se az a feladatunk, hogy ilyen nagy világfolymatokba beleszóljunk, mert esélyünk sincs rá. Nekünk nem megdönteni kell a pénzhatalmat, meg a globáltőkét, hanem alkalmazkodni kell hozzá. Ha erre képesek lettünk volna az elmúlt 22 évben, vagy netán a kedves Orbán-kormány képes lett volna, akkor most jól élnénk mint mondjuk Szlovénia, vagy fejlődnénk mint a Baltikum. Azzal, hogy hőbörgünk, veszekszünk, csak magunk alatt vágjuk a fát.

2012. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nektek nevetséges és butaság! Megértem és elfogadom a válaszotokat.


Na szóval: A bankoktól felvett hitel, dupláját kell vissza fizetnünk, azért mert bank válság jött létre, miért jött létre bank válság? Azért mert a bankok olyan emberek tömegének adott hitelt, amiről tudták hogy amúgy sem fogják tudni vissza fizetni!


ajánlom mindenkinek: bennfentesek film-et


ezt a hírt 2 tv-csatorna adta le , ami eléggé furcsa: A echo tv-é és a orosz média adta le ezt a kijelentést!


A nyugati tv-csatornák nem adták ki!

bennfentesek film-et ajánlanám, hogy nézzétek meg!

Országok mentek tönkre, milliók vesztették el a munkahelyüket!

A kérdés, miért alakult ki a gazdasági világválság?


-Ha ti nem hallottatok ezekről a szervezetekről: Mint a bilbelger csoport akkor nincs miről beszélnünk.

2012. júl. 3. 13:02
 4/20 anonim ***** válasza:

Kapitalizmus, szeretem! c dokfilmet ne hagyjátok ki.


A szélsőbalosok és a szélsőjobbosok egy az egyben ugyanarról a dologról beszélnek.

2012. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Érdekes utolsó, köszönöm...


Egyébként hallottam erről az illetőről már-a lényeg hogy az embereket képviseli a filmjeivel!

2012. júl. 3. 13:30
 7/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha ilyen nagy tényfeltárónak érzed magad, először meg kéne tanulnod helyesen írni. Így: Bilderberg-csoport.
2012. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nincs helyesírási elenőrzöm.. A lényeg hogy érted amit írok, nem?


Köszönöm a megértésedet!

2012. júl. 3. 13:51
 9/20 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ez a kérdés volt itt feltéve 2-3 napja!

Ugyan ez a videó volt belinkelve csak most már a youtube-on is több példány van...


Most komolyan 2 naponta fel lesz téve ez a videó vitára????

2012. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én ezt a videót tegnap láttam elsőnek, nem hittem volna hogy brüsszelben lesz valaki aki kimonjda azt amit a politika képviselőji nem mernek.
2012. júl. 3. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!