Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A pénz irányítja a világot...

A pénz irányítja a világot igaz? Tehát akkor nem logikus, hogy az rendelkezik a világ fölött, akinél a pénz van?

Figyelt kérdés
Még mindig azt gondoljátok, hogy egy kormány is szembe tud szállni a pénz erejével? Mikor kezditek el használni a józan paraszti eszeteket, a sok marhaság bekajálása helyett a tv-ből?
2012. aug. 31. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilván, a pénz hatalom, de olyan sosem lesz, hogy egyvalakinél legyen az összes pénz, és világuralomra törjön.
2012. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Nos az nem biztos.

A bankároknak elég jól megy.

2012. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És te honnan gondolod? Ha már neked nem jut a kis buksidba ilyesmi, szerinted akkor nem is létezhet? Egyáltalán utána néztél már a dolgoknak a neten? Tudod mi folyik a világban? Vagy bőven elég az a sok marhaság ami a tv-ből ömlik?

Tudnád mondani érveket arra, hogy miért nem lehetséges az, hogy egy szűk csoport kezében legyen a világ vagyonának nagy része? Elárulnád miért vagy abban olyan biztos, hogy nem létezhet ez a csoport? Mitől gondolod? Elmondanád, kérlek?

2012. aug. 31. 16:27
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Onnan, hogy az embereknél is van pénz. Felőlem akár most is lehet egy ilyen csoport, akik a világot irányítják. Van is róluk mindenféle marha elmélet.

De az én pénzem akkor is nálam van, én arra használom, amire akarom. Ahogy a többi ember is.

2012. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

asdxyzz, megint te vagy az? Tudhattam volna.

Most nem úsztam meg egy videóval, kaptam kilencet. Sőt, még a birkázást sem kerültem el.

2012. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Arra használod amire akarod :DDDDDDDDDDD Hát ezen jót röhögtem... :'D) Ez olyan mintha azt mondanád, hogy szabad vagy! :D

Igen, és mire használod?

Elköltöd a boltjaikban, elvered a szolgáltatásaikra, nemde? Vagy te talán megeszed a pénz? Vagy elégeted, és azzal fűtesz? Mert csak abban az esetben nem adod oda nekik. Különben vissza pumpálod abba a gépbe, amit ők kezelnek. A gazdaságba.

2012. aug. 31. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
A világot 200 család uralja. Ezt értsd szó szerint.
2012. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Te nyilván szabad vagy, ha ezt a szememre veted, hogy annak érzem magam. Igen, saját döntéseket szoktam hozni.

De hát, akkor neked nincs is szükséged pénzre, hiszen magadnak termelsz mindent, sőt, még az áramot és az internetet is, hiszen hogyan tudnál ide írni máskülönben? Így van? Akkor meg minek foglalkozol vele?

2012. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"De az én pénzem akkor is nálam van, én arra használom, amire akarom. Ahogy a többi ember is."


Azt te csak hiszed, gyermekem.

2012. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a gyermeked.

Miért is csak hiszem, hogy arra használom, amire akarom?

2012. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!