Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elképzelhető-e egy világ...

Elképzelhető-e egy világ amelyet nem a pénz irányít?

Figyelt kérdés
Amelyben nincs jelentősége a pénznek. Például régen is működött cserekereskedelem. Így mindenki úgy élhetne amennyit ér.Nem várom el,hogy egyenlőség, vagy igazságosság legyen, mert sosem volt sosem lesz, de azért hogy a pénz mérje az ember értékét, az sok.Túl idealista, naiv lélek vagyok?

2012. aug. 16. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem képzelhető el!
2012. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem sem nagyon, de ha a régi élet érdekel ahol nem a pénz dominál,akkor vannak ilyen falvak, ahol cserélik a terményeiket az emberek, gondolom te is hallottál róla. Ha nem bírod a mai világot szerintem szívesen befogadnának oda :). Na, de ilyet nem is kérdeztél, csak beszélek itt össze-vissza, bocsi.
2012. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen még nem volt ennyiféle árucikk, mint ma. Elég bonyolult lenne sokmillió fajta termék cserekereskedelem útján történő értékesítése.
2012. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is pont egy ilyen világra vágyom, és hihetetlen de pont a napokban írtam ki egy hasonló kérdést.. legalább nem vagyok egyedül:)
2012. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallgassátok meg Géczy Gábor előadásait a youtube-on, erről is beszél egyikben.
2012. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!