Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szeretnétek híresek lenni?

Ti szeretnétek híresek lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkozom milyen lehet híresnek lenni, vannak jó és rossz oldalai is. Ti szeretnétek híresek lenni vagy nem? (azt is fejtsétek ki, hogy mennyire, tehát mondjuk egy országon belül, kontinentálisan, vagy világszinten? emellett indokoljátok meg légyszi, kíváncsi vagyok!) köszönöm előre is a válaszokat!:)

2012. aug. 27. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Nem szeretnék,de régebben fiatalon-ostobán szerettem volna.

Nem érdekel az ilyen élet.Olyan emberek vennének körül,akik valójában nem is a barátaid.Mindened meglenne és mégis egyedül éreznéd magad.Utálnám ha folyton velem foglalkoznának.

2012. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Autóversenyző, motorversenyző, síugró, alpesi síelő, teniszező, sportlövő, íjász, vívó, snooker, vagy darts sportoló híresség lennék maximum, mert ezeknél nem lehet doppingolni, így az elért eredményeim a legtisztábbak, csalni nem lehet. Semilyen énekes vagy színész, esetleg DJ sztár nem lennék.
2012. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem
2012. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem szeretnék, nem szeretem, ha kirakat az életem.
2012. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Nem bírnám ki, ha irkálnának rólam, meg turkálnának a magánéletemben.

Még a Facebookon se vagyok rajta, hogy ne lássanak bele távoli ismerősök az életembe.

Szerinted kibírnám, ha híres lennék?

Fú, nekem ez rémálom lenne!

Megírnák, hogy ettem valahol egy hamburgert szakadt farmerban, meg, hogy ki az aktuális párom...

Nem hiszem, hogy ezt ép ésszel ki lehet bírni.

Mindig viselkedned kell, nincs is magánéleted...

Nem csodálom, hogy a hírességek az idegosztályokat járják, meg narkósok, meg ilyenek!

2012. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én igenis szeretnék híres lenni!

Minél híresebb, annál jobb! :D


Én élvezném, ha rengetegen foglalkoznának velem, nem unatkoznék soha, mindig történne velem valami izgalmas, napi szinten kapnám a bókokat a rajongóimtól, dőlne hozzám a sok pénz, megdicsőülnék...


Nekem az az álmom, hogy egyszer majd híres legyek. =)


Az már más kérdés, hogy lehet, hogy soha nem fog sikerülni.

De én nem adom fel soha!

2020. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!