Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Ti szeretnétek híresek lenni?

Mostanában sokat gondolkozom milyen lehet híresnek lenni, vannak jó és rossz oldalai is. Ti szeretnétek híresek lenni vagy nem? (azt is fejtsétek ki, hogy mennyire, tehát mondjuk egy országon belül, kontinentálisan, vagy világszinten? emellett indokoljátok meg légyszi, kíváncsi vagyok!) köszönöm előre is a válaszokat!:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: hírnév, híres, híresség, pénz, világ, ország, barát, rossz

2012. aug. 27. 12:34  Privát üzenet  

A válaszok

Nem szeretnék,de régebben fiatalon-ostobán szerettem volna.

Nem érdekel az ilyen élet.Olyan emberek vennének körül,akik valójában nem is a barátaid.Mindened meglenne és mégis egyedül éreznéd magad.Utálnám ha folyton velem foglalkoznának.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2012. aug. 27. 12:36 Privát üzenet
Autóversenyző, motorversenyző, síugró, alpesi síelő, teniszező, sportlövő, íjász, vívó, snooker, vagy darts sportoló híresség lennék maximum, mert ezeknél nem lehet doppingolni, így az elért eredményeim a legtisztábbak, csalni nem lehet. Semilyen énekes vagy színész, esetleg DJ sztár nem lennék.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2012. aug. 27. 13:22 Privát üzenet
nem

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2012. aug. 27. 13:53 Privát üzenet
Nem szeretnék, nem szeretem, ha kirakat az életem.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2012. aug. 29. 08:58 Privát üzenet

Nem!

Nem bírnám ki, ha irkálnának rólam, meg turkálnának a magánéletemben.

Még a Facebookon se vagyok rajta, hogy ne lássanak bele távoli ismerősök az életembe.

Szerinted kibírnám, ha híres lennék?

Fú, nekem ez rémálom lenne!

Megírnák, hogy ettem valahol egy hamburgert szakadt farmerban, meg, hogy ki az aktuális párom...

Nem hiszem, hogy ezt ép ésszel ki lehet bírni.

Mindig viselkedned kell, nincs is magánéleted...

Nem csodálom, hogy a hírességek az idegosztályokat járják, meg narkósok, meg ilyenek!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2012. nov. 14. 10:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kik híres formspring-esek? Mitől híresek ők?
Nagyon szeretnék színésznő lenni. Melyik sulit válasszam?
Hova menjek? Állatorvos akarok lenni.
Mc-ban rendszeresen jártam egy szerverre később elmondom melyikre. Néhány nappal ezelőtt fel akartam menni de ez a szerver amin átlag éjjel 2kor is vagy 30an szoktak fent lenni...
Hol lehet tobább tanulni ha énekes akarok lenni egy tinibandában mint a Big Time Rush?
Hogyan fogyhatnák le? De csak 2-3 kilót szeretnék lefogyni,53 kg vagyok, és 50 kg szeretnlk lenni.!?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!