Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a Rothschildok,...

Szerintetek a Rothschildok, Rockefellerek nem törekednek arra, hogy a világ politikusait irányítsák?

Figyelt kérdés

Egyébként egy korábbi hozzászólásra válaszolva.

Nem, nem azért mert zsidók. Szerintem Izrael lakosságát is feláldoznák, ha az a céljaik eléréséhez vezethet.

Ahogy tettek hasonlóképpen a 2. vh.-ban. A bankok talán nem segítették a nácikat?



2012. szept. 3. 22:59
1 2
 1/17 Vadkan01 ***** válasza:
55%

persze hogy törekednek akkor nem lenne ekkora gonoszság a világban. persze zsidózók gondolkozzanak el mit gondolt a cionizmus szülőatya Herzl Tivadar


"Lényeges, hogy a zsidók szenvedése fokozódjon ... mert ez segíteni fogja tervünk megvalósítását. (...) Van egy remek ötletem: rá fogom venni az antiszemitákat, hogy számolják fel a zsidók gazdagságát. (...) Az antiszemiták segíteni fognak bennünket azáltal, hogy erősítik a zsidók üldözését és elnyomását. Az antiszemiták lesznek a legjobb barátaink" (Herzl naplójából, I. rész, 16. oldal).

2012. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Őket még a saját fajtájuk sem érdekli. Ha érdekeik úgy kívánják, bárkin áttiposnak. Aki képes logika mentén gondolkodni, és nem a sok hazugság mentén ami a médiából ömlik, az tudja, hogy mindig, minden időben a pénz irányított! Most sincs másképp. Akinél a pénz, annál a hatalom.
2012. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Hú, de sok személyes ismerőse van itt a Rothschildoknak, Rockefellereknek...
2012. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Én nem ismerem őket személyesen, de tudom, hogy a Rockefellerek miatt nincs barátnőm. És a cipőm is feltörte a sarkamat, nyilván nem véletlenül...
2012. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
23:30-nak van igaza. A globális problémák közvetve-közvetlenül a szűk hatalmi elithez kapcsolhatóak.
2012. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Székely Gabika is arra törekszik, pedig ő határon túli magyar.
2012. szept. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak törekedtek, tették is. Aki pedig azt gondolja, ennek ismeretéhez barátságban kell lenni az említett urakkal, elfelejti, hogy létezik általános gazdasági ismeret, a pénz és hatalom működésének ismerete, továbbá gondolkodás. Ezek általában segítenek a világ dolgainak megismeréséhez anélkül, hogy ez embernek közvetlen kapcsolata lenne velük.
2012. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bush nagyapja is üzletelt egyébként a háború alatt Hitlerrel.


Mivel több Rotschild és ROckefeller is baromi magas beosztásban van, ezért le sem tagadható a befolyásuk.


Másrészt azon látszik még nagyon ezeknek a nagytőkéseknek a hatalma, hogy még az USA is becsicskul Izraelnek és eszeveszetten támogatja.


És sajnos azt is el tudom képzelni, hogy feláldoznák az izraeli átlagembereket, mint ahogy a 2. világháború alatt meghalt civil, ártatlan zsidók halálából is kizsigerelnek minden előnyt és százhúsz bőrt húznak le róla.

2012. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
A Rothschildoknak vagy Rockefellereknek ma már közel sincs akkora politikai vagy gazdasági hatalmuk mint azt sokan gondolják.
2012. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

"A Rothschildoknak vagy Rockefellereknek ma már közel sincs akkora politikai vagy gazdasági hatalmuk mint azt sokan gondolják."



Ez nem igaz, ugyanis rég rájöttek, hogy nem közvetelnül, hanem közvetett módon érdemes résztvenniük a gazdaságban és a politikábanm, pont azért, hogy azt gondolják az emberek, amit te..

2012. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!