Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen hatással lenne Magyaror...

Milyen hatással lenne Magyarországra ha a republikánusok nyernének az amerikai választáson?

Figyelt kérdés
Gondolok gazdaságra, iparra, hadügyre(NATO), mindenre.

2012. szept. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Csak annyit tudok mondani, hogy Irán meg lenne támadva. Bár valószínűleg így is meg lesz. Tehát jobban fogja foglalkoztatni a magyar armyt a NATO.
2012. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok biztos benne, hogy Romney tamad. Abban viszont eleg biztos, hogy Obama nem tamad. Az izraeliek ugy tunik tisztaban vannak ezzel, pontosan tudjak, hogy egyedul kell megkuzdeniok Irannal.
2012. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

2

Nem értek egyet, már csak azért sem, mert Irán mindenképpen belesodorja a háborúba majd az USA-t a bázisaik megtámadásával. Ezt már többször is kijelentették.

2012. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Miert gondolod, hogy Irannak erdeke az Izraellel ES USA-val folytatott haboru?

Szerintem ok nagyon elegedettek azzal, hogy az USA ki akar maradni a bulibol. Szerintem ugy gondoljak, hogy az USA kivarja, amig meglesz az atombomba. Akkor aztan zsarolhatnak.

2012. szept. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Nem érdekük, mégis mondták. Biztos úgy gondolják, az USA úgysem maradna ki belőle.

2012. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!