Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van aki készül a 3-ik VH-ra?

Van aki készül a 3-ik VH-ra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokan mondják, nem vagyunk messze a világháborútól, ti készültök valahogyan erre?

konzervek vásárlása, dinamós lámpák beszerzése, kocsi teletankolva, gyógyszerek beszerzése stb. ilyenekre gondolok...


mert én nagyon gondolkozom, hogy elkezdek komolyabban készülni


2012. szept. 19. 09:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Én készülök. Tegnap is vettem fél kiló kenyeret. Elég lesz, nem készülök hosszú háborúra. Egy villanás és kész.
2012. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Komplikato ***** válasza:
77%

A legtöbbünk a jövő hónapra vagy jövőhétre sem tud készülni nem, hogy legyen pénze több havi kajára és felszerelésre. Mondjuk tartós élelmiszert és ilyen hasznos holmikat sosem árt begyűjteni, akkor sem ha nem lesz háború. Gyógyszerek meg igen hamar lejárnak.

Én jelenleg inkább félnék háború helyett egy jó kis gazdasági összeomlástól, legyen az lokális vagy világ méretű.

2012. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

szép sorban apránként veszek valamit ami vészhjelyzetben jól jön

lehet túlreagláom az egészet de ami keleten zajlik attól én nagyon félek

2012. szept. 19. 09:26
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Világháború eleve nem törhet ki az atomfegyverek miatt.
2012. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor Amerika és jó néhány ország miért volnult a Perzsa öbölbe gyakorlatozni meg fenyegetni egy rakat hadihajóval?
2012. szept. 19. 09:35
 6/24 anonim ***** válasza:

Amint mondtad: fenyegetni. Hatásos befolyásoló eszköz néha.

Ne készülj, ráérsz még. Fölösleges kiadásokba vered magad. És nem fogsz tudni felkészülni, mert nem a konzerveken múlik.

És ha behívnak, viszed magaddal?

2012. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Irán miatt. Még mindig azt állítja az USA h Irán atomfegyvert akar előállítani, ezért h megmutassák ki a f*sza gyerek, odaküldtek pár hajót. Nincs ebben semmi extra. Erőfitogtatás céljából sokszor gyakorlatoznak úgymond ellenséges országok közelében. Ez olyan mint Észak- és Dél-Korea. Ott is mindig egymás orra előtt gyakorlatoznak, amiből már volt is balhé.

Én nem tartok a 3. vh-tól, ha lesz is vmi nagyobb háború, akkor az inkább ilyen gerilla háború lesz, mint ami Afganisztánban is volt.

2012. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem ártana megkülönböztetni tudni a "háború" és a "világháború" kifejezéseket...
2012. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

tachycardiás vagyok, nem hiszem hogy mennem kéne...

de saját magam megvédeném ha úgy adódik, de elébe nem megyek a bajnak...

2012. szept. 19. 10:09
 10/24 anonim ***** válasza:

"Akkor Amerika és jó néhány ország miért volnult a Perzsa öbölbe gyakorlatozni meg fenyegetni egy rakat hadihajóval?"


a demokrácia nevében csinálják


[link]

2012. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!