Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van aki készül a 3-ik VH-ra?

Van aki készül a 3-ik VH-ra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokan mondják, nem vagyunk messze a világháborútól, ti készültök valahogyan erre?

konzervek vásárlása, dinamós lámpák beszerzése, kocsi teletankolva, gyógyszerek beszerzése stb. ilyenekre gondolok...


mert én nagyon gondolkozom, hogy elkezdek komolyabban készülni


2012. szept. 19. 09:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az országok többsége, főleg a nagyhatalmak készülnek rá.


A közmondás szerint:

"Si vis pacem, para bellum"

Ha békét akarsz, készülj a háborúra.


Aki érti ennek a mondásnak a lényegét, belátja miért nem lesz 3. világháború.

2012. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
Van egy orosz ezredes táváris ismerősöm, legalábbis ezredes volt mikor még kivonultak. Na tőle sikerült egy kis tiszta szeszért beszereznem egy T-64-et, csak le kellett festeni. Valahol a raktárban még volt egy elfekvőben. Én így készülök a 3. vh.-ra. Ja és igyekszem beszerezni egy Komszomolec Ukraini osztályú rombolót, de még nem tudom hogy hozassam el a Balatonra feltűnés nélkül.
2012. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

nem értem miért kell gúnyolódni... csak mert komolyan veszem a keleten történő eseményeket

egyikőnk se lát bele pontosan mi zajlik és mi lesz a vége ennek a fegyverkezésnek de jobb mindig a rosszra készülni

2012. szept. 20. 08:04
 24/24 anonim válasza:
te komolyan nem vagy épp ember :DD miért töröd magad ilyeneken? ha lesz , lesz ha meg nem lesz... akkor HOPPÁ igen !!! akkor meg nem lesz.... most komolyan akkor már kezdj el atombunkert fabrikálni ami a víbűl szedi a zoxigéntet..
2012. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!