Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van aki készül a 3-ik VH-ra?

Van aki készül a 3-ik VH-ra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokan mondják, nem vagyunk messze a világháborútól, ti készültök valahogyan erre?

konzervek vásárlása, dinamós lámpák beszerzése, kocsi teletankolva, gyógyszerek beszerzése stb. ilyenekre gondolok...


mert én nagyon gondolkozom, hogy elkezdek komolyabban készülni


2012. szept. 19. 09:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bartos Cs. István már erősen készül.
2012. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
4%
Minek? Ha lesz is akkor az idióta amcsik meg ruszkik leb@sznák 1-2 atombombát aztán mi meg majd láttunk 5-6 hirtelen villanást és ennyi volt vége az emberiségnek (sajnos másnak is).
2012. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Persze. Egy csomóan:


http://www.youtube.com/watch?v=XOMr7goUTX4


Ha úgy érzed a megszólaló embereknek igaza van, készülj te is!

2012. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

"Akkor Amerika és jó néhány ország miért volnult a Perzsa öbölbe gyakorlatozni meg fenyegetni egy rakat hadihajóval?"


Egészen pontosan hogyan lenne ebből világháború? Írd le légyszives pár pontban, mi lenne a forgatókönyve ennek.

2012. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Csarmadik csilágháború.Van benne paprika meg só.

Bartos Cs. István

2012. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Természetesen. Én a párom kiképeztem aknaszedésre és fegyverhasználatra, valamint jelentős mennyiségű kötszert és gyógyszert halmoztam fel, ha nem is kórházi mennyiségűt, de egy orvosi rendelőhöz mindenképp eleget. Élelmiszert jelenleg még nem tartalékolok, hogy minél frissebb állapotában maradjon majd meg.
2012. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Készülök. Beszereztem önvédelmi közelharc fegyvereket, vegyvédelmi eszközöket, vegyimentesítő csomagot, gázmaszkot és természetesen konzerveket.
2012. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Gázmaszkot hol lehet venni?
2012. szept. 19. 16:18
 19/24 anonim ***** válasza:
Bartos Cs István már készül.
2012. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: Te ezt most komolyan gondolod? lol
2012. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!