Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik az az ország amiben...

Melyik az az ország amiben mindent meg lehet tenni, annyira nagy a szabadság?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2012. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen nincs, pedig igény volna rá.
2012. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Komplikato ***** válasza:
81%

Általában a szabadsága addig terjedhet egy embernek, amíg másik ember szabadság jogait nem keresztezné. Ugye leginkább alap jogok az élethez, tulajdonhoz, egészséghez, lakhatáshoz való jogok, de van még tovább is.


Pont ezért lehet olyanon rágódni, hogy akkor most a dohányzási tiltás az szabadság jog vagy annak szegése.


Ha van ilyen ország, akkor ott anarchia van.

2012. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két kaotikus afrikai országban azt csinálsz, amit akarsz. Amíg nem jön egy erősebb, és onnantól ő is azt csinál, amit akarsz. Csak éppen neked az nagy eséllyel már nem fog tetszeni :)
2012. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Például:embert ölni,nőket erőszakolni,kábítószert gyártani...ijesmikre gondolsz?Nem fizetni adót,büntetést?Nem nézni kié-mié?
2012. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

A szélsőséges liberalizmus = anarchizmus.

Nem hiszem hogy demokráciákban ennyire elengednék a gyeplőt, ahol meg ezt megteszik ott más érdekek mozognak a felszín alatt. Nem tudom hogy ilyen létezhet vagy létezett- e, de nem kizárt a 3. világban.

2012. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Hollandia
2012. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dick Esmen ***** válasza:
Mexikó.
2012. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Például:embert ölni,nőket erőszakolni,kábítószert gyártani...ijesmikre gondolsz?Nem fizetni adót,büntetést?Nem nézni kié-mié?"


Úristen,nem ilyenekre gondoltam,hanem például volt egy válaszban is,hogy "de ha neked az tetszik,hogy egy országban bármit megtehetsz akkor menj Amerikába". Nem tudom,hogy mennyire van szabadság ott,csak tudni akartam,hogy vannak kifejezetten ilyen országok.

2012. szept. 23. 17:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ország van hanem pénz.Ha elég pénzed van akkor bármelyik országban azt teszel amit csak akarsz.
2012. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!