Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért jó a kapitalista zsidókn...

Miért jó a kapitalista zsidóknak, hogy éhséglázadásokat szítanak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 12:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

18:


Nekem mindegy kinek van köze hozzá, de az mind kapitalista zsidó, még ha nem is az xD :D :D

2012. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
Azért jó nekik mert így a későbbiekben ételt osztogatva a szegény régióban kedves kommunista zsidóként tetszeleghetnek. Hát még ennyit se tudsz? Duh..
2012. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Zsidók, nagytőkések...

Ááá még véletlenül sem a túlnépesedés és az éghajlatváltozás ááá nem. A zsidók és a nagytökések(nem nem elírás).

Azért azt majd remélem elérem ahogy lenyomom a sok pénzmániás Nyugatimádó torkán a papíreuróját, hogy azzal lakjon jól.

2012. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

20:10 hozzáteszem: a zsidó és szabadkőműves Lenin is így szerzett népszerűséget magának


^^


Amióta bevezették a tőzsdére a kukoricát és a búzát, s lehet "napizni" vele (a kezdő és a záró érték különbözetén élősködnek), és kifejezetten spekulációs célzattal adják veszik az árut, amelynek a VALÓSÁGHOZ SEMMI KÖZE, ha van elég betakarított termény ha nincs elég a világon, nem ez határozza meg a részvények árát.

2012. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%

Ez a topik jol illusztralja miert tart MO ott, ahol.

Baj van - erre a sok allat nem azt kezdi el kutatni, hogy mi a TENYLEGES ok, es azt az okot hogyan lehet megszuntetni es a bajt megoldani.

Nem, hanem egybol a zsidok az ok, lehet frocsogni - a tenyleges okot meg senki nem oldja meg - a baj szabadon burjanzik.

Eljen a frocsoges!

2012. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
42%

"Nem, hanem egybol a zsidok az ok, lehet frocsogni..."


Kis hazánkban megtapasztaltuk milyen az, ha zsidó vezeti országunkat:


Gyurcsány Ferenc

Kádár János (született Csermanek János)

Rákosi Mátyás (született Rosenfeld Mátyás

Kun Béla (született Kohn Béla)


Négy zsidó vezető: ezek közül te melyikre vagy büszke?

2012. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%
A MOSTANI arak csokkentesi lehetosegein kene filoznod! Az arak MOST nonek, te megis 100 meg 60 evvel ezelott mar megbuktatott rezsimek vezetoivel foglalkozol?
2012. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
32%

Én a megállapításodra válaszoltam, te pedig az én kérdésem mellé. Tipikus...

Én megindokoltam, hogy miért van olyan tapasztalatunk a zsidó vezetőkről, amilyen, te erre új témát vetsz fel. Tipikus...

Amúgy: legjobb tudásom szerint Gyurcsány nem 60 éve volt kormányon, hanem 4 éve. Erre megint mellé beszélsz. Tipikus...

2012. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!