Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Belgium olyan stabil ország,...

Belgium olyan stabil ország, mint Hollandia (vagy Németország)? Ott is hasonlóan magas az életszínvonal, olyan jól élnek az emberek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az életszínvonal magas (bár Hollandiában és Németországban kicsivel magasabb). Jól élnek az emberek is. Csak éppen ez a flamand-vallon ellentét kissé feszíti mostanság az országot. Flandriának elszakadási tervei vannak. De ki tudja mi lesz.
2012. nov. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azért Magyarországnál sokkal jobb?
2012. nov. 6. 02:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen Magyarországnál jobb, mint a nyugati országok általában.
2012. nov. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alapvetően nincs bajom Magyarországgal, Budapesten élek, ami egy jó hely szerintem, viszont tanár szeretnék lenni, és Magyarországon nem éri meg.

Tudom, a tanár semelyik országban sem egy megfizetett szakma, de talán Nyugat-Európában jobban meg lehet élni a tanári fizetésből, mint itthon tudnék.

Belgiumra pedig azért gondoltam, mert beszélek franciául (Brüsszel tetszik abban az országban, ami ha jól tudom, többségben francia nyelvűek lakta hely).

2012. nov. 6. 02:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Messze jobb mint Magyarország.És és föld a különbség Belgium javára.Nagyon magas az életszínvonal.
2012. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam Belgiuma hónapokat, ott tanultam. Nagyon jó hely. Kulturált, barátságos, szép. Mármint a flamand része. A francia része néhol elhanyagolt kicsit.


Ha emigrálási terveid vannak, Belgium kiváló választás. Veszett sokat keresnek, jól élnek, a politikai problémáik meg nevetségesek. Csak ők nagyítják fel, mert valamiről panaszkodni kell.


Az ország maga is gyönyörű.

2012. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tudom, a tanár semelyik országban sem egy megfizetett szakma"

Tévedsz, például Japánban a tanárok keresnek szinte a legjobban. (havi másfél-2 millió ft)

2012. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, nekem a világ elsősorban Európát jelenti. :D
2012. nov. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!