Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol jobb élni: Ausztriában...

Hol jobb élni: Ausztriában vagy Németországban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
ez elég relatív, Ausztria különböző területei között is elég nagy a különbség, ugyanígy Németországban is. Unokatesóm Stuttgartban lakik, dolgozik és jól keres, jól él. Nagynéném Linzben él, szeret ott lenni, habár ottani viszonyokhoz képest nem keres túl jól. Én Ausztriát választanám, ha lehetne, ott is Salzburg környékét.
2011. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdést kétféleképpen is meg lehet közelíteni.

Ausztriában azért nincsenek olyan nagy regionális különbségek, mint Németországban.

Burgenland ugyan osztrák viszonylatban fejletlen, de nem olyan kirívó a különbség.

Németországban azért az NDK-s területek még érezhetően fejletlenebbek, bár már nagyon közel jár Nyugathoz.

Ezek alapján Ausztriában jobb élni, hiszen jobbak a fizetések (jobban meg lehet élni), viszont én mégis Németországot mondanám, mégpedig azért, mert nekem Ausztria unalmas lenne. Egy fiatalnak szerintem Németország sokkal izgalmasabb, sokszínűbb. Berlin utánozhatatlan, de még sok más nagyváros is lenyűgöző Németországban.

Ausztria túlságosan nyugodt.

2012. nov. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!