Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Drábik honnan veszi, hogy a...

Drábik honnan veszi, hogy a világ leggazdagabb emberei a Rotchildek & Rockefellerek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi voltam, hogy még mindíg Bill Gates-e a leggazdagabb ember a földön és kijött egy Drábik János videó, amiben elmondja hogy a leggazdagabb Rocsildeknek és Rockefellereknek van, utóbbi 3 trillió dollár (sic!), előbbiről nem tudta eldönteni hogy 9 vagy 11 trillió. Ezért elmondta, hogy Ő Drábik János levelet írt a Roschildeknek, hogy legyenek szívesek vele közölni, hogy mennyi a vagyonuk 9 vagy 11 trillió dollár.


Drábik János, a Roschildek vagyonának számólta fel a teljes OTP vagyont, mert az Rócsild érdekeltség. nem tudom, ha pl magyarország pl Rockefeller érdekeltségnek számít nála, akkor az összes ingatlan és magánemberek megtakarítása és vagyona, az mind Rockefellerhez számítja ?


Kérem összeesküvés elmélet hívők is magyarázzák meg, köszi.


2012. nov. 10. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Onnan veszi, hogy az eredeti forrásban ezt állítják. Vagyis ősrégi USA-ból indult összeesküvés-elméletek fordításából "él".
2012. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Bizony nem Bill Gates meg stb. a leggazdagabb emberek.

Rotchild & Rockefeller féléké a FED amerikai jegybank.

Ők nyomják a pénzt, még "szép", hogy ők a leggazdagabbak.


Csak annyi a különbség, hogy ők nincsenek rajta a a világ leggazdagabb emberei listáján.


Az OTP szerintem nem az övék, az még "magyar" tulajdonú ha jól tudom.


Ők akkor "vetik" be magukat mikor valakit kényszeríteni kell, pl. briteket, hogy lépjenek be az euro zónába.Ugye a fontot meg akarták megdönteni.

2012. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Mióta tagjai a britek az euro zónának? Lemaradtam valamiről? :DDD

Drábik levelet írt a Rotschildoknak? És mit válaszoltak neki? :DDD Lassan csak eljut szegény Molnár F. Árpi szintjére...

2012. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csodálkozására semmit sem válaszoltak neki, pedig már többszőr megírta nekik ezt a kérdést :D


Azt nem értem, hogy az eredeti elméletben a Rockefellerek űberelik messze a Rócsildeket és Drábik el is mondja később hogy :LOL iDÉZET : " A mindenkori ifjú Rockefellert nevelik a mindenkori világ urának".


Érdekes lehet -.- Pályakezdő világ ura :D.


Azaz Drábik szerint az eredeti elmélettől eltérően, a Rócsildek gazdagabbak vagy 6-7 trillióval. Ez hogy lehet ?

2012. nov. 11. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

"Ők nyomják a pénzt, még "szép", hogy ők a leggazdagabbak."

Na szépen mutasd már meg nekem, hogy ők nyomatják a pénzt! Ha tényleg így volna és a FED éjjel-nappal "nyomatná" a pénzt, akkor olyan infláció lenne, hogy beszarás. Nem, a FED köteles az USA kormányát szolgálni, akár magánkézben van, akár nem - benne is van az ezt taglaló törvényben.


"Azaz Drábik szerint az eredeti elmélettől eltérően, a Rócsildek gazdagabbak vagy 6-7 trillióval. Ez hogy lehet ?"

Az anyjuk pitscháját! A világ GDP-je 62.634 trillió dollár. Mégis mi a bánatos .... csinál ilyen kevés pénzzel, hogy érdemi befolyása legyen a világ felett? Ugyan már! Vicc a köbön!


[link]

2012. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bumbi02 ***** válasza:
94%

Ők akkor "vetik" be magukat mikor valakit kényszeríteni kell, pl. briteket, hogy lépjenek be az euro zónába.Ugye a fontot meg akarták megdönteni.


Ja, olyan jól bevetették magukat, hogy máig nincs bevezetve az euro a briteknél. Opt. out-al éltek, és nem kellett bevezetniük.

2012. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az otp nagyobb részvényeseinek (5% felfelé) listáját megtekinthetitek a BÉT honlapján. Részvényt egyébként bármely cselekvőképes magyar személy vásárolhat.


Hogy kik a leggazdagabb családok, mit érdekli Drábik Jánost?

Ettől még senki nem lesz szegényebb. Az emberek a saját korlátolt döntéseik miatt szegények.


Az összeesküvés elméletekkel az a gond, hogy leveszi az emberek válláról a felelős gondolkodás terhét.

Sokkal egyszerűbb az államtól várni mindent, és a saját döntéseink következményeit ráfogni a politikusokra, és a "gazdagokra", mint elkezdeni takarékoskodni, stb.

2012. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Az anyjuk pitscháját! A világ GDP-je 62.634 trillió dollár. Mégis mi a bánatos .... csinál ilyen kevés pénzzel, hogy érdemi befolyása legyen a világ felett? Ugyan már! Vicc a köbön! "


drábik János úgy érti, hogy az illuminátus magja 600 családból álló piszokúl gazdag réteg, ha a Rócsildeknél & Rockefellereknél szegényebb réteget számolod akkor ennek a 600 családnak kb csak fél trillió dollárja van, mindjárt össze is jön a GDP.

2012. nov. 13. 20:01
 9/13 bumbi02 ***** válasza:
75%
Én azt nem értem ez miben változtatja meg Drábik János életét. Ha kiderül hogy tényleg 11 trillió dollárja van a Rotschildeknek. Ahelyett hogy mindenki élné a kis életét, és azon igyekezne hogy a saját életét építse, ilyeneken képesek agyalni (lásd Drábik), hogy 9 vagy 11 trillió a Rotschild vagyon.
2012. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szuperpocok ***** válasza:
30%

Látom sok idióta van itten...


Drábik nem a Rothschildoknak írt levelet hanem a vagyonkezelőjüknek, de nem adtak ki adatokat.

Csak olyan adatokat adtak neki, hogy milyen műalkotásokat vett a család 100 évre visszamenőleg. Ezzel kitörölhette a seggét.


A két család vagyonáról azért születnek ilyen irreális számok mert ezek nem egy takarékszámlán vannak, vagy egy malacperselyben hanem alapítványok bonyolult rendszerében.


Drábik esetében inkább a könyveit olvassad el szerintem.

Sajnos, mivel sok időt küldött külföldön, eléggé beszédhibás, éppen ezért az előadásai furcsák.


A könyvei mögött viszont nem semmi kutatómunka van ám ;)

2013. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!