Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mért nem volt botrány abból...

Mért nem volt botrány abból hogy a Kanadaiak visszaküldték a cigányokat?

Figyelt kérdés
Mert itt magyarországon orba-szájba megy a rasszistázás!

2012. nov. 15. 20:04
1 2
 11/17 FxZ ***** válasza:
0%

Mutatom a példát.

Kedves kérdező, szerinted ezeknek a szemelvényeknek van köze a rasszizmushoz? Mert szerintem igen.


"retkek", "retkedékek", "küldenék 1-2 putri cigányt", "fajuk díszpéldánya", illetve az a teória (2. hozzászóló), amely szerint a toleranciát azért találta ki az emberiség, hogy a magyaroknak kelljen szenvedniük az összes cigánytól a világon.


Amúgy láttam már cigányt.

2012. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod olyan roppantul érdekes dolog hogy rajtuk kívül minden más kisebbség képes volt beilleszkedni és homo sapiens módjára élni? És azt is magyarázd már meg kérlek hogy miért igyekszik minden ország szabadulni tőlük?


De ha ennyire véded őket, fizesd be az adót is helyettem pls.

2012. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 FxZ ***** válasza:
0%
Nem igyekszik minden ország szabadulni "tőlük", ez ugyanis azt is magában foglalná, hogy pl. Franciaország nem csak a vándorló-sátrazó kelet-európai cigányközösségeket hajítja ki, hanem mondjuk a franciául beszélő, egyetemet végzett, amúgy cigány származású bevándorlókat is. Nyilván kevesebb van az utóbbiakból, de ez akkor is fontos különbség. Az Egyesült Államokban is (nyilvánvaló törénelmi okok miatt) arányaiban sokkal több a bűnöző az afroamerikaiak között, mégis körberöhögnének bárkit, aki ki akaná hajítani az országból az elnököt miattuk.
2012. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs törvény rá hogy Kanada minden embert, pláne romát befogadjon, aki nem munkavállalás céljából megy oda hanem élősködni a kanadai kormány "testén", mert ott több segélyt adnak. Botrány mindig csak ebben az országban van a cigányok miatt.
2012. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 ha ennyire imádod őket, költözz oda hozzájuk, közéjük, és oszd szét a pénzed köztük. Vagy ennyire nem vagy akkora SJW kereszteslovag, csak a monitor mögül jár a szád?

Nosza, zárkóztasd fel őket, aranyapám, mi tart vissza? De ne várd már el másik X csilió embertől, hogy szeresse meg őket. A mínuszt pedig helyből adtam is neked.

2017. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Kanada már túl nagy hal a jogvédőknek, vele nem mernek kekeckedni

csak itthon nagy a pofájuk, itthon tudják osztani az észt

akkora elánnal, hogy nekik már semmi sem marad. Szánalmas hányinger

nyúlbéla alakok mind a jogvédősködők.

A 11. válaszadó meg tőlem is kapott mínuszt.

2018. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

a hazai jogvédők túl kicsik, nem mernek kötekedni Kanadával

ahogy előttem írták

na meg odakint mások a törvények, Kanadában ha betörnek hozzád, fejbe lőheted shotgunnal

idehaza pedig kb. azt tesznek a rétinégerek amit akarnak, rájuk nem vonatkoznak a törvények

néhány sötét idióta még védi is őket (mint a 21:22 válaszadó) vagy érdekből vagy a kímélet fejében

kipaterolnám egy szabocsi faluba az ilyen nyomorékot, imádja csak őket testközelből, nyalja ki a seggüket hogy csillog-villog már mint a legtüzesebb drágakő

én is nyomtam neki mínuszt.

2018. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!