Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugaton élő muszlimok a...

A nyugaton élő muszlimok a későbbiekben tényleg gondot fognak okozni vagy ez csak egy szélsőjobbos propaganda?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy gondok vannak velük.Meg iszlamizálni akarják Európát....stb

Ebből mi az igazság?



2012. nov. 22. 15:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Sok az iszlám bevándorló, ez tény, de nekik kell az a hely, ahova beköltöztek.
2012. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Olyat kéne megkérdezni aki a jövőbe lát.
2012. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Az iszlám egy elég békés vallás. Akikről beszélsz, hogy veszélyesek, azok a fundamentalisták, de azokat az átlag muszlim is elítéli.
2012. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván jobb lenne nekik ha itt is az ő vallásukat gyakorolnák, és már most gondot okoznak mert többségük hasonló életmódot folytat a romákhoz.

Szerintem Európa nem lesz iszlám, de sok gondot fognak még okozni ők is és a többi bevándorló.

2012. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg sokat, és ez nem propaganda.


Egy baloldali.

2012. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

"Az iszlám egy elég békés vallás. Akikről beszélsz, hogy veszélyesek, azok a fundamentalisták, de azokat az átlag muszlim is elítéli."


Nem értetted meg a kérdést. Gondot nem csak az a bevándorló okoz aki agresszív és veszélyes. Gondot bárki okozhat aki másképp kíván élni egy adott közösségben, mint annak tagjai többsége, akkor is ha békés.

2012. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Vona épp most biztostotta a palesztinokat teljes támogatásáról és muszlimbarátságáról!

Több muszlimmal is fotózkodott!


Vona muszlimbarát és támogatja az itt élő palesztinokat!!

Ergó támogatja a bevándorlásukat is Europába!!


Vagyis a szélsőjobb épp most fordult 180 fokot!!!


vagy te nem hallottad Vona, a gárda és a Jobbik IT felvonulását és beszédét a palesztin nagykövetségnél??

2012. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem a jobbikra gondoltam.

Hanem a nyugati szélsőjobbosokra.


A jobbik sem támogatná őket hogyha idejönnének és úgy viselkednének mint a cigányok és elkezdenének itt dzsihádozni.

2012. nov. 22. 18:06
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

Hát, Brüsszelben már idén sem állíthatnak a főtéren karácsonyfát, mert az sérti a muszlim bevándorlókat, ezért csak "téli fát" állítanak.


Idehaza lazán állítanak menórát a zsidók, és egyelőre senki nem foglalkozik azzal, hogy ez sérti-e a magyar többséget.

2012. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni mint az előző, Brüsszeli karácsonyfás eset már rémisztő. Mikor idáig fajul a dolog az szerintem már a jelenben is gondot okozz. Nem szabad engedni hogy többségbe kerüljenek sem ők, sem más nem európai vallási, faji csoport. Nem azért mert bajom van velük otthon csináljanak azt amit akarnak, de ne akarják rám kényszeríteni a kultúrájukat.
2012. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!