Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugaton élő muszlimok a...

A nyugaton élő muszlimok a későbbiekben tényleg gondot fognak okozni vagy ez csak egy szélsőjobbos propaganda?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy gondok vannak velük.Meg iszlamizálni akarják Európát....stb

Ebből mi az igazság?



2012. nov. 22. 15:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%

Mustafa 33 :


Please visit a psychiatrist soon. Evidently you need to.

Thank you for doing so.

On behalf of many actual Muslims.

Ali Reza

2012. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 mustafa33 ***** válasza:
Ali, Ali, szívesen mondanám, hogy válaszod tipikus, a smájli nem jelent neked semmit, az irónia meg annyira távol van ugye valakiktől, hogy azt hiszik az is egy hitetlen ország ☺. Sajnos a humortalanságot nem gyógyítják a psihiátrián, így oda én téged nem küldhetlek. Egyébbként arabok valóban vannak sokan Franciaországban , és törökök Németországban és Austriában (erre utaltam, ha nem jöttél volna rá). Neved után nem gondolom, hogy arab lennél, sem török, de ebben tévedhetek. Egyébbként ne nyilatkozz minden moszlim nevében, csak a sajátodban. Arra meg gondolni sem merek, hogy az az egy mondatt háborított fell, amit Allahról (áldassék a neve) írtam, mert azzal te gyaláznád (az Úr óvjon ettől).
2012. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

Mustafa 33

I have two suggestions for you :

1. Learn at least some minimal English so you can understand what I actually wrote, instead of what you think I wrote

2. Stop pretending to be someone you are not.

Good luck to you with both of these, I will not respond to any more comments

2012. dec. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 mustafa33 ***** válasza:
Sajnos a minimálisnál jobban már nem fogok most hirtelen megtanulni a te kedvedért angolul, hogy mást értsek a válaszodból mint amit írtál. Az elég egyértelmű volt. Te magyarul nem tudsz? igaz, hogy oroszul jobbna tudok mint angolul, sőt németül is. A perzsa nyelvet sajnos egyáltalán nem tudom .
2012. dec. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 mustafa33 ***** válasza:
Most hogy visszaolvastam, értettem meg miért küldtél elmeorvosi kivizsgálásra. mert te nem értetted meg a 19. választ amire én írtam a huszadikat (a franciák rovására viccelve). Tanulj meg legalább minimális szinten magyarul ☺. Választ nem várok.
2012. dec. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Mustafa 33:

Si vous voulez savoir qui vous parlez, vous ne seriez pas si arrogant avec vos réponses. Je sais qui vous êtes.

Arrêter de faire semblant d'être quelqu'un que vous n'êtes pas :)

2012. dec. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezt a budos franciat Musztafa....a muszlimok majd kiszaporodjak oket.Hisz nehez elmagyarazni a csigazabaloknak hogy mig kormanyuk hasonloan korupt mint kelet europai tarsaik,- ami aZert nem latszik mert megis jolet van ott a kelet kizsakmanyolasa miatt - addig nem lesz olyan merteku joleti novekedes amit mar megszoktak igy ha nem akarjak hogy a muszlimok elozonoljek akkor szaporodni kene es leadni az eletszintvonalbol.A politikusok ok nem adnak le ha a nep lead jo ha nem nekik ugy is jo mert mire elszaporodik a muszlim azon politikusok akik megengedtek jobb hian (mindhogy gondolkodjanak) mar pereputyostol elhuztak....

Szoval Nyugat Europa atka kedves francia baratom pont Trianon mert jogalapot teremtettetek hogy barmely jotment nep osi foldkent tekintsen olyan foldre aholva sem nyelvi sem kulturalis sem egyhazi sem regeszeti emlekek nem fuzik.....Clemenceanu most forog a sirjaba latvan hogy nepe szembe kell nezzen szaraval, aheleyet hogy annak idejen nem Visy -re -aki mily csodas elarulja a franciakat (Visy kormany - hanem a nyugati tabornokara kellet volna halgatni aki ellenezte Trianont.....most majd lesz ektek is ale pase kekhasu banda irany Afrikaba rabszolganak az valo nektek k@rva csigazabalok.

2012. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 mustafa33 ***** válasza:
Figyelj Akli, felőlem írhatsz szuhaéli nyelven is, a gugli lefordítja ha akarom, mondom ha akarom. Ami meg a színlelést illeti, mikor állítottam magamról bármit is? nem színlelek, véleményt mondok, kérdésre válaszolok amenyire tudok. de te miért "figyelsz"? maradt valami benned a csúnya múltadból és nem tudsz leszokni, vagy újkori spicli vagy?
2012. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 mustafa33 ***** válasza:

27-es, Franciaországot fel kellene osztani legalábbhatfele, de nem baj, jön mégh a kutyára dér, mint írtam volt jóval feljebb.

Eńnek a nyelvtudósnak meg bolond egy ízlése van ☻. z amcsifeka rapp is trutyi, a magyar pláne, de ha egy nyelv nem alkalmas erre, az a szlovák meg az arab. az kész röhej(mint Ali Reza énekei) ☺

2012. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!