Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A britek tényleg az európai...

A britek tényleg az európai bevándorlók miatt akarnak kilépni az Eu-ból vagy más okai vannak?

Figyelt kérdés

Valahogy nem értem hogy miért okoznak nekik gondot más európai bevándorlók, hisz beilleszkednek és nem balhéznak hanem dolgoznak azért mentek ki.

Sok angol meg el sem megy dolgozni hanem a segélyért szülnek meg gyereket gyártanak.


És mi a helyzet az Európán kívül jövő bevándorlókkal.Úgy tudom velük több a gond.



2013. febr. 6. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem miattuk. Csak két országból érkező bevándorlókkal van gond: ez Románia és Bulgária ahonnan jelentős számú cigány megy oda. Ott sem a roma kultúra szebbik arcát akarják megmutatni, ha érted mire gondolok.


Elsősorban gazdasági okai vannak. Az Európai Unió mélyítené az integrációt, ami a tagállamoktól még több jogkört vonna el. Ebbe a britek nem nagyon akarnak belemenni. Ha kilépnének továbbra is megtartanák az EU-val azokat a szerződéseket, amik most is megvannak és gazdasági téren nem jelentene nagy hátrányt, és a függetlenségük is megmaradna. Csak hogy... Az EU-ban egyre többen kezdik hangoztatni, hogy ennek vége. Nem járható tovább az az út, mint Svájccal, amelyik kvázi EU tag, mert annyi kétoldalú gazdasági szerződés köti hozzá, viszont az EU-s jogelvekből semmit sem vesz át és semmi beleszólást nem enged az ügyeibe. Nehéz döntés előtt állnak a britek és az EU is.

2013. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hallottam ilyet, hogy ki akarnának lépni az Eu-ból, de elhiszem neked. A problémát megértem, a fél magyar fiatalság már kinn van és bizonyos értelemben elveszik a munkát az ottani állampolgároktól. Az ő helyükben mi is húznánk a szánkat...
2013. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ott van munka oda megy fél kelet-európa ...ha itthon lenne munka és nyugati béreket fizetnék a nyugati multik, akkor nem menne a fene se angliába ... max hétvégére !
2013. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fő ok: akárhogy hajtanak, vezető szerepet nem képesek szerezni. Ezt sértődötten fogják fel: hiába győztük le a németeket, mégis lehengerelnek minket a szorgalmuk, munkaszeretetük és kitartásuk által...
2013. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!