Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A horvátokat mennyire zavarja...

A horvátokat mennyire zavarja egy Nagy-Magyarországos szimbólum?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 21:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
K.b annyira,mint egy németet a római birodalom területi szimbóluma.
2013. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon, de mi a francért kell provokálni a környező országokat? Kinek lesz ettől jobb? Mert hátrányát kb 100-at látok, de van valami értelme is???
2013. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

"Nem nagyon, de mi a francért kell provokálni a környező országokat? Kinek lesz ettől jobb? Mert hátrányát kb 100-at látok, de van valami értelme is???"


Ha van három gyerekem, abból kettőt elrabolnak tőlem és én "megátalkodott módon" továbbra is a pénztárcámban hordom mind a három gyerekem fényképét), azzal még én provokálok? Ugyan már...


Nehogy megsértődjenek a gyermekrablók?

Ha már a gyerekem elvették, már egy családi fényképet sem nézhetek?

Az emlékeimet is elvennék tőlem?

2013. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Értem, szóval te elítéled a cionizmust és Izrael állam létét.
2013. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Megfordítom a kérdést:

A magyarokat mennyire zavarná mondjuk egy osztrák autón egy Habsburg birodalmat jelképező szimbólum?

2013. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15. Szerintem nem nagyon zavarná őket.Nem is nagyon foglalkoznak vele.

Szerintem a többségük azt sem tudja milyen a Habsburg birodalom jelképe.


Meg ahogy észrevettem a magyarok nem haragszanak az osztrákokra.

2013. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Dominus Detre válasza:
Engem elég durván felbosszantana egy habsburg birodalmi területet szimbolizáló matrica. Szerintem a horvátok sem repesnének. De amúgy is minek erőltetni ezt az egész nagy-mo dolgot. Ezt a kicsit is úgy elb****ák a kormányvezetők...
2013. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Osztrák-Magyar Monarchia kontúrja engem nem zavarja. Arra emlékeztet, hogy száz éve európai nagyhatalom voltunk.
2013. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Őket kevésbé, mert országkoalíció volt, szerbeket, szlovikat jobban, mert ott ""megszállás"".(az ő véleményük szerint)
2013. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Semennyire. Ők felfogják hogy ez a szimbólum nem valami ellen, hanem valami mellett szól. Normális embereknél ez így működik. Ha neked a volt főnököd büszke rá hogy valaha neki dolgoztál az zavar téged?
2013. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!