Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szerint a második világhá...

Akik szerint a második világháború alatt a zsidóságot ok nélkül, úgymond ártatlanul üldözték, mivel indokolják? Miért, mi miatt üldözték őket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 16:17
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
45%

"És még mindig nem tudom miért mondod hogy a mai kereszténység is "üldözi" a zsidókat, amikor csak annyira teszik ezt mint amennyire más vallások "üldöznek" más vallásúakat. "


Ilyet nem is írtam, de hát nem ez az első eset, hogy nem sikerül értelmezni a leírtakat.

Azt írtam, hogy a mai zsidóellenesség gyökerei az évezredes keresztény zsidóellenességben gyökereznek, ahogyan az általad is előadott zsidóellenes lózungokat is gyakorlatilag mind az egyház kezdte el anno.

Ez pont ugyanolyan, mint a szőke nős viccek, meg a skót viccek: valakik anno elkezdték, és azóta a köztudatban már így terjedt el, hogy hát mint "köztudott".

Ugyanez az eset a zsidóellenes lózungjaiddal, az egyház elkezdte terjeszteni ezeket évszázadokkal ezelőtt, és a mai napig fennmaradtak az arra vevő emberek körében, mint "köztudott" dolgok - aztán amikor rákérdeznek a dolgokra, mint én is itt rákérdeztem az összes baromságodra, amit itt előhoztál, akkor persze megindokolni már nem megy, helyette jön a terelés.


De amúgy aranyos, hogy ahogy elkezdtelek kicsit számon kérni meg szembesíteni konkrétumokkal, az érvelésed kényszerűségből hogy átment abba az irányba, hogy hát akkor a zsidókat nem is üldözték jobban, mint amennyire más vallások üldöznek más vallásokat - akkor ezzel magad is elismerted, hogy itt erről van szó.

Csak eljutottunk idáig is.


----------------


"Az arabok nem üldözik a zsidókat?

Mindenhonnan az jön le hogy mennyire utálják egymást, szerinted a közel-keleti puskaporos helyzet micsoda? "


Az arabokkal néhány évtizede van csak konfliktus, ami egy teljesen regionális konfliktus.

Előtte meg semmi ilyesmi nem volt. De ez is le volt már írva, direkt az össze helyen ki is emeltem, hogy az elmúlt vagy 2000 év mínusz az utolsó néhány véezred.


"Azért vándoroltak el Európába, mert az arabok kiüldözték őket a világ többi részébe."


Lusta vagyok visszakeresni, de úgy emlékszem, hogy ezt az orbitális marhaságot is elsütötted egyszer, és ennek megfelően tisztáztuk is, hogy orbitális marhaság. Ha nem akkor tisztázzuk most: orbitális marhaság.

Az arabok még bőven a tevéiket legeltették az Arab-félszigeten (várva, hogy majd egy Mohamed nevű ürge a 7. században egyesítse őket egy közös ideológia, az iszlám mentén, és ezzel megteremtve a lehetőségét a későbbi arab hódításoknak), mikor a zsidók már Európa-szerte voltak, szóval az arabok bőven nem üldözték el a zsidókat.

A zsidók több hullámban, de főleg a 2. században szóródtak szét, miután a rómaiak leverték a Bar Kochba-féle utolsó nagy zsidó lázadást a római birodalom ellen.

Az araboknak ehhez semmi közük. Alap töri, de az ilyen alap dolgok téged továbbra sem zavarnak egy pillanatig sem.


----------------


"Szerinted ha létezik az ma hogy az egyház uszít a zsidók ellen, akkor mégis miért uszítana, mi a bajuk a zsidókkal? "


ma már nem létezik ilyen, de ez 20. századi fordulat.

Amúgy meg erre te adtál korábban választ: amiért egyes vallások üldözik a más vallásokat.


A kat. egyház esetén ennek történelmi okai is voltak. leginkább az, hogy a kereszténység egy zsidó szektából nőtt ki önálló vallássá Jézus halála után.

A kezdeti időszakban, amíg még nem jutottak hatalomra, addig elemi érdekük volt, hogy igyekezzenek minél élesebben megkülönböztetni magukat a zsidóktól, akik rendszeresen lázadoztak a rómaiak ellen, és ennek megfelelően rendszeresen kapták a fenyítést. Emellett

az is fontos volt, hogy a térítések fő célpontjai értelemszerűen a rómaiak tudtak lenni, ami meglehetősen kínos volt azok után, hogy Róma keresztre feszítette a keresztények által megváltónak tartott Jézust. Így hát eléggé adta magát az a prezentációja a dolgoknak, hogy 'áh, rómaiak, a ti emberetek az "mosta kezeit", nem a ti hibátok, ellenben azok a csúnya gonosz zsidók, na azok a hibásak. Látjátok, nekünk közünk nincs hozzájuk, sőt, ők tehetnek mindenről, szóval mikor legközelebb leveritek a lázadásaikat, és jön a megtorlás, akkor tudjátok, hogy mi nem hozzájuk tartozunk...'

Később meg, mikor már az egyház hatalomra került, akkor meg ugye egyrészt mindig jól jött egy mindig kéznél lévő bűnbak, és a zsidók már be voltak járatva ezen a szerepen, meg hát ugye ott volt a kínos múlt, amit el kellett törölni: hogy Jézus zsidó volt, meg saját szavai szerint nem eltöröltetni jött a törvényeket, hanem beteljesíteni, tehát akkor még szó nem volt új vallásról, azt csak később, a halála után hozták létre. És akkor adja magát a kínos kérdés, hogy mégis alapon uralkodik Jézus nevében az egyház?


------------------


"És igen nem tudnak, nem tudtok beilleszkedni mert nem vagytok jó vendégek, nem tisztelitek a házigazdát, és ha az nemet mond nektek vagy már kiakar rakni a házából akkor még nektek áll feljebb. "


Ki nem tud jól beilleszkedni? A magyar tudomány, sport, kultúra területén kimagaslóan magas a zsidók aránya. Az 1848asw szabadságharcban dettó, ott olyan szinten kimagasló volt a zsidók hozzájárulása, hogy Haynau külön ki is emelte: „a zsidók, érzelmeik és gonosz cselekvésük által olyannyira előmozdították a magyar forradalmat, hogy az az ő közreműködésük nélkül sohasem nyerhetett volna ilyen jelentőséget", és a szabadságharc leverése után külön büntető hadisarcot róttak ki a zsidókra. Olyanokról nem is beszélve, hogy a kiegyezés utáni Nagy-Magyarországon csak a magukat magyarnak valló zsidóság révén volt meg a magyarok abszolút többsége.


Te meg az egész fajtád pontosan mit is tett le a nemzet asztalára, hogy feljogosítva érzed magad, hogy majd te határozd meg, ki is számít magyarnak, meg ki nem?


Nem vagyunk vendégek, ez ugyanúgy a mi hazánk is, mint bárki másé.

És nem ilyen hozzád hasonló primitív kis barmok fogják majd kegyesen engedélyezni vagy megtagadni, hogy lehetünk-e magyarok vagy sem.


Ahhoz te egy kis senki vagy, hogy te ezt eldöntsd.


--------------


"ez is mutatja hogy nem tudtok beilleszkedni, kitúrnátok a helyiket a saját hazájukból,házaikból és kiforgatnátok őket a vagyonokból, és ha valakinek ez nem tetszik akkor az antiszemita "primitív". "


miért, nem vagy talán egy primitív kis barom?

Hoztad itt az összes lózungodat, hogy miért is így meg úgy a zsidók, és aztán ahányba belekérdeztem, annyiba sültél bele.

Hát mi másnak lehet ezt nevezni, mint primitívnek?

2013. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
45%

"Csúnya dolog de én ezek fényében és ennek tudatában, megértem hogy a nácik miért tették azt jogosan amit tettek, és én is csak annyit tudok erre mondani hogy Cumi. "


És neked még ezek után van ég mindig pofád azzal jönni, hogy te nem vagy antiszemita?

Hát tényleg nincs a pofátlanságnak, a trógerségnek, suttyóságnak csúcsa?


Na meg a féregségnek...


Én itt fejeztem be veled.

2013. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Próbálok sorban végig menni az összes bekezdéseden röviden.


Szerintem az antiszemitizmusnak nem kell a múltból jönnie csak, a jelenben is tesznek azért hogy ne szeressék őket.

Ha én azt mondom neked hogy ateista családból származó 33 éves vagyok, akkor most szerinted nálam hogy jön képbe az egyház előítélete?

Én csak a saját és környezetem tapasztalatából indulok ki, meg nyitott szemmel nézem a világ történéseit nem csak az ATV,Retek klub,Telaviv2 keresztül.

Nekem senki sem mondta hogy ne szeressem őket, sőt apám gyerek koromba még le is hordott hogy zsidóztam egyet, aztán később már nem szólt érte, sőt együtt szidtuk őket mert mindkettőnk kiismerte őket később.

Csak simán az élettapasztalat tanított meg erre, mind hogy azt hogy a szúnyogot le kell csapni, ha nem akarod hogy a véred szívja.

A harmadik bekezdést meg nem is értem.


---


Persze hogy előtte nem üldözték a zsidókat, mert nem voltak ott előtte zsidók.

Ahogy megjelentek egyből magukra haragították őket, vagy csak emlékeztek régről hogy milyenek is ők.

Nézd meg az agresszív palesztin építkezéseket, egyenesen szembe mennek az ENSZ-el de nekik lehet, azt is mindjárt megmagyarázod úgy is.


Én is mindenre tudnék magyarázatot találni de vissza fog az igazságérzetem még akkor is ha ez a káromra történik.

Én nem tudnám azt csinálni amit ők hogy szemrebbenés nélkül hazudnak vagy bármi rosszat megtehetnek másokkal csak azért hogy ők fönnmaradjanak.

Mert eddig úgy vettem ki a stratégiájukat hogy ha gójokkal kerülnek ellentétbe akkor minden eszköz megengedett és a lelkiismeret teljesen elhagyható.

Ha az érdeke úgy kívánja, "túlélés" szempontjából még az napot is lehazudná az égről.

Ez pl. a politikában látom.

A személyes tapasztalatom viszont az hogy tök mindegy hogy elvileg neki lenne-e igaza vagy nekem, ha ő ellentétbe kerül velem vagy más nem zsidóval mindenképp csak neki lehet igaza, különben antiszemita vagy, vagy ha a politikát nézzük akkor ha nem őket választod akkor már nincs demokrácia.

Ők még a hazugság mellett és úgy kitudnak állni mint az ördög ügyvédje, nem véletlenül sok az ügyvéd közöttük mert ott nem szégyen ha valakinek nincs lelkiismerete vagy igazságérzete.

Sőt akár egyik oldalról és áttudnak állni a másik oldalra minden szemrebbenés nélkül.

Ha előtte támadtad őket valamivel azt letagadta vagy antiszemitázott egyet vagy terelt.

Ha az én szerepembe kerülne akkor egyből ő is azokkal támadna amivel én, és egyből sérelmezné azokat a dolgokat és támadná azokat amiket az előző szerepében még védett.

Nekik jelent meghasonlást az ilyen, nincsen belső konfliktusok, ők azt csinálják ami éppen az érdekük.

Csak mivel nagyon jól tudnak retorikázni uszítani és terelni és félremanipulálni ezért az átlag egyszerű embernek nem sok esélye van ellenük.

Sőt sokszor ők maguk is olyan törvényeket vagy helyzeteket hoznak létre amiben bármelyik oldal mellé lehet állni, attól függ hogy ki nyeri meg az esetet hogy ki a zsidó ügyvéd és megye-e neki a sárdobálás.

Ezért kiváló ügyvédek.


---


Ebből az egyházas részből az jötte le amit mondtam, hogy ma az egyház már nem igen direktbe üldözi a zsidókat, tehát ez is kiesik hogy részben innen is ered az antiszemitizmus.

Én úgy tudom hogy Jézus megváltoztatni jött a zsidókat, rájuk is érvényesnek kéne lennie az újszövetségnek mivel az "új törvények" már nem csak a zsidóknak szólnak hanem az egész világnak.

Szerintem Jézus megakarta szüntetni a zsidók kiválasztottságát, hogy ők is egyenlők másokkal.

Na most ebbe persze hogy nem mentek bele a zsidók, ki akarná elveszíteni ezt a jól kitalált "kiválasztott nép" mítoszt maga körül, ami kiemeli a többi közül.

Szerintem a világ egyik legnagyobb vicce hogy Jézus zsidó volt, de mégis csak a zsidók nem ismerik el őt.

A világ összes részén elismerik, de pont a zsidók nem akik közé született és akiket megmenteni jött.

Még ha Jézus esetleg nem zsidó lett volna, akkor azt mondom hogy valahol megértem a kétkedésüket, de hát könyörgöm zsidó volt, a saját fajtájuk vére, és még ennek ellenére sem hittek neki.

Útban állt a büszkeségük és a felsőbbrendűség tudatuk.

Saját hazájában senki sem lehet próféta.

Bűnbakot csak akkor lehet találni ha az benne van a játékban, köze van a dolgokhoz.

Kedvenc példámat hozom fel újfent, svábok is sok helyen éltek a Duna mentén, Európában még sem lehetett belőlük bűnbakot csinálni sosem, mert nem folytak bele olyan szinten a hatalomba hogy útban legyenek.


---


Na igen hoztátok a tőletek elvártat, mint azt ahogy az egyik rövid válaszoló is leírta.


Nincs önkritikátok arra hogy esetleg az "helyieket" talán nem kéne támadni, meg kétségbe vonni az érdemeiket, vagy pocskondiázni őket.

Ilyeneket már nem is várok hogy beismernétek hogy hódító tervel vagytok itt, mert úgy sem fogjátok.


Ti azt gondoljátok hogy itt azt csinálhattok amit akartok és ehhez aztán senkinek, semmi köze hogy mit, de ha valaki mint pl. én egy "helyi" szóváteszi ezt hogy na azért álljon már meg a gyászmenet, akkor nekem meg már egyből nekem van támadva hogy én mit képzelek.

De nincs önkritikátok hogy esetleg nektek sem kéne a másikat, egy "őslakost" a saját hazájában lehordani, és úgy tenni mintha erre nektek jogotok lenne.

Míg ha az őslakos megvédi magát akkor meg már egyből fölvagytok háborodva, visszafelé miért nem működik ez a nagy igazságérzet?

Már megint ez a fránya kettős mérce, ha valakik ti aztán tudhatnátok becsülni és tiszteletben tartani egy másik nemzetet, mert ti is a fennmaradásért küzdötök.

De nektek nem álltallik ezért a célért minden bűntudatfurdalás nélkül átgázolni vagy eltaposni másokat.

Én sem megyek oda és nem is mennék soha beleszólni az angolok és írek vitájába, mert azaz ő dolguk, nekem nincs jogom beleszólni, de akkor elvárom hogy ugyanezek az én dolgomba se szóljanak bele.

Na most ha ezt nézzük akkor mi Magyarok semmiben sem szólunk bele a zsidók ügyeibe, sőt ha csak megemlítenénk valamit már azonnal vérszemet kapnának és menne a antiszemitázás, ellenben ők simán idejönnek az országunkba beálcázzák magukat magyarnak, aztán belső széthúzással meg romlasztással akarnak irányítani meg beleszólni az ügyeinkbe.

És ha ez valakinek nem tetszik mint pl nekem, akkor még én vagyok a rossz meg az antiszemita.

Ügye megint a kettős mérce.

Na most a kettős mércéhez is ugyanolyan gerinctelenség és ördög ügyvédje hozzáállás kell amiben ügye nincs hiány, ezért tartozik bele ez is az eszköztárukba.


Egyébként igenis mondják azt hogy nem magyarok, mert mindenkinek csak egy hazája lehet ahogy csak egy szíve van.

Na most a zsidók rendkívül erős hanem a legerősebb öntudattal rendelkeznek a világon, ez teszi őket túlélővé is sikeressé is, mert mindig összetudnak fogni.

Ebben lehetne tőlük tanulni (sőt tartom hogy azért minket szemeltek ki a földi kincsektől eltekintve, mert itt az egyik leggyengébb a nemzeti összetartás, és ide nagyon könnyű ezáltal éket verni, és rontani a helyzetet a saját hasznukra.)

Aki zsidó az mindig is zsidó nem lehet egyszerre még más nemzetű is.

Tudom jól hogy szándékosan kerülték azt hogy ők kisebbségként legyenek elkönyvelve mert avval lehet szeparálni.

Nem véletlen nem volt ott a népszámlálási kérdőíven hogy zsidó, mert akkor azt mutatná hogy ők nem magyarok, eltérnek a nemzettől.

Namost ezt a látszatot a zsidók persze hogy elakarják kerülni, ők azt akarják beadni hogy a többséghez tartoznak hogy így tudjanak csendesen belülről bomlasztani.

Egyébként pont olyanok mint a vírusok, megtévesztik az immunrendszert hogy ők ott nincsenek, vagy a testhez tartoznak. És ezalatt idő alatt tudnak elérni szépen csendesen egy olyan számot, amivel lehet elkezdeni hódítani.

Ha te magyarnak vallanád magad akkor nem lehetnél zsidó.

Mert ha tudod zsidó vagy, akkor azt is tudod hogy nem lehetsz magyar.

Én tudom hogy magyar vagyok, és ha kimegyek a svédekhez akkor tudom hogy én nem nagyon lehet sosem svéd, mert magyar vagyok, arról már nem is beszélve hogy esetleg nem hasonlítok a többségükhöz külsőleg sem.

Vörös hajjal nehezen lehetnék svéd.

És amikor felkerül eléd a kérdés hogy melyik népnek adnál igazat vagy előnyt, akkor melyiket választanád a zsidót vagy a magyart?

Ha háború törne ki a két nép között, kinek a hadseregébe állnál az izraelibe vagy a magyarba?

Ilyen erős öntudattal mint a tietek amit tiszteltek és becsülök, természetes lenne a válasz hogy a zsidókhoz húz a szíved amit én el is fogadok, mert zsidó vagy, neked ott a helyed.

Az a baj hogy ti ezt az erős öntudatokat mások kárára használjátok, másnak ártotok vele, mert nagyon szervezettek vagytok, és éket tudtok azok közé verni akik meg nem.

Egyébként sajnos ezért is ilyen a magyar köz hangulat, mert arra ment ki az utóbbi 50 év hogy hogyan lehet ezt a népet széthúzni, megosztani, zülleszteni.

Ugyanúgy ahogy engem sem fogadnak be teljesen Svédországban holott esetleg még beszélem is a nyelvet, mert tudják hogy más néphez tartozom.

Én ugyan ilyen alapon mondom azt hogy a zsidók sem tartoznak hozzá ehhez a néphez olyan szinten hogy beleszóljanak a vezetésbe vagy esetleg kritizálják a helyieket.

Ha csak olyanok lennének mint a svábok akkor semmi bajom sem lenne velük.


És azt hogy le vagyok barmozva meg egyebezve, az csak a ti szegénységi bizonyítványotok mert én sosem mondtam rátok csúnyát csupán szembesítelek titeket önmagatokkal.

Széles látókörű ember vagyok, sok tapasztalattal és jártassággal, ezért figyeltem fel a ti jelenlétetekre, bárhol bármiben biztos hogy benne vagytok ahol pénz és hatalom van.

Én eleinte teljesen semlegesen álltam hozzátok, semmi előítéletet nem nevelt belém soha senki, egyszerűen ti magatok tehettek arról hogy bennem ilyen vélemény alakult ki rólatok, ezt láttam belőletek, ezt mutatjátok kifelé.

És az hogy zsidókkal eddig nem volt jó tapasztalatom szerintem nem az én hibám, ha más nemzetbeliekkel meg tök elvoltam és elvagyok most is.


Ezért mondom azt hogy a zsidók maguknak keresték a nácik haragját, sőt a litvánokét is, csak arról nem nagyon esik szó hogy ott is miért irtották ki szinte teljesen a zsidókat, a litvánokat szinte német segítség nélkül likvidálták rövid idő alatt az összeset.

Onnan is csak hallatszódnak hangok hogy mekkora holokauszt volt náluk, és amikor elbeszélgettem egy-két litvánnal hogy most akkor mi a tényleges helyzet ott.

Akkor elmesélték hogy náluk is megy ezerrel ez a holokauszt bűntudat gyár, de mivel náluk sokkal látványosabb volt a zsidók káros szerepe a helyiekre, így nem lehetett szőnyeg alá söpörni, és mindenki tisztában van miért kapták amit kaptak, mert ártottak a litvánoknak nem kicsit.

Csak mivel ott nincs akkor zsidó befolyás és jelenlét, ezért nagyobb teret kap a nemzeti öntudat.


Én a mai napig tartom azt, hogy csak úgy nem küldenek egy népet vágóhídra, és most fel ne hozd a kereszténységet a római korban mert az az aztán tipikus ferdítésetek lenne mivel teljesen más volt a kor meg a helyzet és a szereplők.

Arról nem is beszélve hogy a magyarok is megszenvedték a bosszúálló nép haragját a szocializmusban, csak hát arról is csak úgy nemrég kezdenek el beszélni.

És végre nem csak a holokauszt van sztárolva hanem a gulágokról is beszélnek.

Végre a kommunizmus bűnei már nem csak zárójelben van megemlítve az orjás holokauszt sztárolás mellett csak hogy ne lógjon ki a lóláb meg a kettős mérce.

Ezt is mindig is viccesnek tartottam hogy a náci korszak rövid ideig tartott de sokkal nagyobb dobra van verve mint az 40 és szocializmus.

Előbbi csak azért mert zsidók is szenvedtek benne, utóbbiban mivel csak magyarok, ezért az nem számít.

Ez is egy szép kettős mérce.


Sőt igazából bennem az első zsidó visszatetszést az MSZP keltette amikor nem elég hogy nemzet ellenes az amit csináltak és csinálnak, hanem még tele is vannak zsidókkal, akik előszeretettel ki is állnak a saját fajtájuk mellett a magyart meg elnyomják.

Igen nagy visszatetszés amikor egy nép tagjai alkotják a hóhérságot egy másik felett a saját országában.

Az MSZP is dettó a kettősmérce és a gerinctelenség példaképe, minden ami magyar üldöznek és minden ami zsidó imádnak. A liberálisok a dísztoll a kalapon.

A magyar nemzeti dolgokat tegyük süllyesztőbe mert az kirekesztő, de a zsidó nemzeti dolgokat emeljük fel a trónra mert szegény kisebbség.

A szocializmus és liberalizmus is egy kiváló eszközötök a bomlasztásra, érdekes nálatok Izraelben se liberalizmus se szocializmus nincs és nem is lesz, csak jobboldali pártok vannak előnyben.

Ellenben nálunk csak akkor van demokrácia ha az ő belőlük alkotta baloldal van hatalmon, ha hazafi jobboldal, akkor már nincs demokrácia.

Ezek szerint Izraelben nincs demokrácia?

Jajj már megint ez a fránya kettős mérce és megosztás...


Én nem akarlak titeket bántani már megtanultam titeket felismerni mert ugyanazokkal az eszközökkel dolgoztok, ez pedig a megosztás, uszítás, félremagyarázás, félremanipulálás, bomlasztás, leépítés, bűntudatkeltés, ördög ügyvédje szerepkör.


Én azt kívánom nektek hogy nagyon gyorsan fogadjátok meg azt ami Jézus mondott, első sorban nektek, mert csak a javatokra válna, szinte az egész tanítása igazából nektek szólt. Egyébként nem tudom mi kivetni való van Jézusban és a tanításaiban, szerintem univerzális dolgokat mondott, és azt hogy szeressük egymást.

Ezt kívánom nektek is:

Csak azt tedd felebarátoddal amit szeretnéd hogy veled tegyenek.

Szeressük egymást gyerekek.

2013. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
És te milyen vagy, 67 %-os? Nem ártana, ha mélyen magadba néznél.
2013. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
50%
Mert mi van, ha mondjuk téged kezdenek el egyszer üldözni a nemzetiséged miatt, csak mert valaki azt mondta, hogy nem tetszik? Ti, nácikák, csak azt nem veszitek észre, hogy ti is kerülhettek ám a **** rossz végére...
2013. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
8%
A zsidókat nem a nemzetiségük miatt üldözik,hanem a tetteik miatt.A 67% hozzászóló pont,hogy szépen össze gyűjtötte azokat a jellem vonásokat,amiért nem kedvelik a zsidóságot a világba.
2013. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
50%
Hát persze, a tetteik miatt... Nevetségesek vagytok.
2013. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
50%
Bizonyára Radnóti Miklós, Rejtő Jenő vagy Szerb Antal is olyan borzasztó gaztetteket hajtott végre, hogy megérdemelték a sorsukat, ugye?
2013. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Mondtam már de akkor elmondom újra.

Csak azért mert valaki ilyen vagy olyan az még nem probléma.

Akkor lesz az amikor egy nép tagjainak többségére jellemző lesz egy negatív viselkedés,jellem.

Ilyenkor természetesen egy idő után az egyén tettei egyenlők lesznek a nép tetteivel.

Mondhatod te azt hogy nem bántod a szúnyogot mert szegényt milyen általánosítás éri már, nem biztos hogy az a szúnyog is csíp ami éppen a szobádban zümmög.

Csak akkor ne lepődj meg ha reggelre össze vissza leszel csipkedve.

Mert a szúnyogot nem fogja érdekelni hogy te mit hiszel róla, ő annak csak örül hogyha te kiszolgáltatod magad neki saját hülyeségedből kifolyólag hogy jónak láttatod a rosszat, és ő ezt kihasználva eléri amit akar, szívja a véred.

De újfent mondom, nem utálom a pl. a svábot mert nincs velük baj, pedig ők nem is tagadják a német mivoltukat, de tudják hol a helyük.

És újfent kérdezem hogy ha valaki félti a nemzetét másoktól okkal, akkor az miért lesz náci?

Nácik a Német nemzeti szocialisták voltak, talán a fasisztára gondoltál, de az se talál be mert látod, más nemzethez valókkal meg jó kapcsolatom van.

Én csak azokat nem kedvelem akik ártani akarnak ennek az országnak, ezt inkább hazafiságnak hívhatnánk.

Én ugyanannyira védem a saját népem, mint amennyire ti a sajátotokat, nem értem ebbe mi az elítélni való.

És én a saját hazámba vagyok és védem a sajátom, mégis gonosz vagyok.

Akkor nem értem hogy ti akik más néphez tartoztok milyen jogon szóltok le engem vagy másokat a saját országukban?

Az én szememben meg ti vagytok a gonoszak.

Az egyik szerint terrorista a másik szerint hős hazafi vagy partizán.

Én itthon vagyok, a saját népem védem, logikus hogy én biztos hogy hazafi vagyok.

Az hogy ti mik vagytok, azt logikázzátok ki.

2013. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!