Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a szlovákokról?

Mit gondoltok a szlovákokról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 17:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Úgy általában szerintem egy jó hely. Szép tájak, hegyek, városok vannak ott, jók a kaják, és ha éppen nem azért megyünk oda, hogy kötekedjünk, akkor a szlovákokkal is ki lehet jönni. Én így fogom fel, a többi része abszolut nem érdekel.
2009. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
értelmes válasz az elsőtől, a legtöbb magyart azért agyalják meg a szlovákok amiért a magyarok a cigányokat
2009. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
inkább a cigány szokta a magyart...
2009. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Igen gyakori eset, hogy csoportokban járkáló magyarok vernek meg tizenéves iskolás cigányt a mobiltelefonjáért, igaz, kedves utolsó? :)

Amúgy a tótok kisebb hányada túllépett azon a kisebbségi komplexusos sovinizmuson, amiben a kormányuk és parlamenti pártjaik jó része épp szenved.

2009. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
*utolsó előtti
2009. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Egy nagy múltú 16 éves nemzet.
2009. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Ellenállhatatlanul vicces nyelvük van.
2009. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

Ez nevetséges amit írtok! Egy nemzetet szidtok azért, ah a politikusai viselkednek? Mondok egy példát! Lehet h szlovákia fiatal nemzet, de ugyanúgy megérdemli h elismerjék, mint a komáromi Selye János Egyetem aminek idén volt meg az első végzős évfolyama! Odajárok én is, és nekem nagyon rosszul esik, amikor megalázó módon beszélnek a sulimról, mert nem öreg egyetem!

Szlovákiai magyar vagyok és én nem mondok szlovákiára annyi rosszat, mint ti, akiknek nem kell a nyelvtörvény miatt szenvedniük- bár a nyelvtörvény is csak ott érvényes ahol a 20%-nál kevesebb a magyar...mellesleg meg csak úgy megsúgom, h van tolerancia is a világon, amit a szlovákok is ugyan annyira gyakrolnak, mint a magyarok! Tehát, ha egy faluban a postai dolgozó szlovák, és jól ismer egy ott lakó öreg nénit, aki magyar, akkor a postás nem fog gondot csinálni abból h az öreg néni nem szlovákul mondja le neki, h hova küldi a levelet...ez a nagy nacionalizmus csak a politikusokra és a felbérelt tüntetőire jellemző!

2009. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Mint ahogy mi is megérdemélnénk azt, hogy az elvett területeket visszacsatolják!
2009. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
Hungarista vadbarom!
2009. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!