Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Szlovákiáról és...

Mit gondoltok Szlovákiáról és a szlovákokról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
szlovákokról semmit. Szlovákiáról meg hogy én öregebb vagyok.
2011. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Maga a szlovák szó ősi indogermán szóból származik, jelentése ,,szolga". Szlovákiáról meg még nem hallottam, egy nagyobb egységen belül levő, komplexusokkal küzdő mű-miniállam.
2011. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szlovákiai magyarokat ismerek, ők többnyire jó fejek, bár tetszőleges statisztika érvényes rájuk is szerintem, mint csoportra.

Szlovákokat nem ismerek, mert nem tudok velük beszélgetni.

2011. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Mekegj nekik és tegyél fel magadra műszarvakat, akkor érteni fognak! Csak vigyázz, rád ne izguljanak :D
2011. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy szlovakot ismerek... Ősei magyarok, de ő mar szlováknak tartja magát. Amúgy velem rendes de Magyarországgal szemben kicsit szkeptikus (mondjuk én is Szlovákiával...)

De mondom rendes ember a szive melyen... sok magyarnál rensebb...

2011. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ha magyarok az ősei, akkor velünk mi baja?

Vagy a magyar államszervezet, és politika ellen van?

és nem a magyarok, vagy a magyar nemzet ellen?

2011. máj. 5. 19:43
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező ez olyan hogy sok magyarnak is voltak szláv ősei... Közös történelmünk van a szlovákokkal, mivel egy országban éltünk... És megis kicsit húzzuk a szánkat ha szobakerulnek (igen én is szoktam)....

És nincs baja konkrétan semmivel, de szkeptikusan áll hozza a magyarokhoz. Hogy miért? Mi miért húzzuk a szánkat? Mert azt gondoljuk róluk hogy magyargyulolo nacionalisták meg Műgyűjtő is Trianon meg minden... Nos ő is azt gondolja hogy sok magyar szlovakgyulolo és magunkhoz akarjuk csatolni az országukat....

Szerintem egyértelmű hogy az elgondolása abszurd, meg hogy nekünk van igazunk... De ha a szive melyen rendes ember és engem is sokra becsül akkor nem gond... (ja és emellett nagymellu szőke :) )

2011. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Szlovákia: lesz az még kisebb is :)
2011. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Ismerek szlovakot, szerencsetlensegemre nap mind nap latom oket. Neha volt egy ojan erzesem, h megolom okot vagy kiherelem. Szlovakiarol meg anyit.........semmit sem lehet ere mondani.

amugy a szlovak esklav nekem egykutya.

2011. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
A szlovákok szemében mi zsidók vagyunk.
2011. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!