Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában a bevándorlók...

Nyugat-Európában a bevándorlók miatt mikor telik be a pohár?

Figyelt kérdés

Láttam már olyan képeket Hollandiában tüntető muzulmánoktól, hogy "Sharia for the Netherlands"


Most komolyan, Ny.-Eu. meddig tűri ezt? Mert én már ott dobtam volna ki az összeset, amikor már ilyenekért tüntetnek.

Ha ennyire shariát akarnak akkor miért nem maradnak otthon?


Nem provokálásnak szánom, de komolyan nem értem. Ha ragaszkodnak a régi berendezkedéshez, akkor minek mennek más országba?


2013. márc. 6. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Rá vannak kényszerítve, hogy tűrjék. A gazdaságot valakinek működtetnie kell, gyerek pedig nem nagyon születik (és a gyerekvállalás népszerűsíteni, az ezzel ellentétes liberális politikát elvetni kvázi nácizmus lenne, ugyebár)
2013. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de Nyugat-Európa tényleg pár évtizeden belül eliszlamizálódik? Ennyire nagyon rossz lenne a helyzet?
2013. márc. 6. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem hinném.
2013. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor?


Hisz a keresztény vallást is gúnyolják....de én nem mehetek végig pl rövidgatyában egy iszlám ország utcáján, mert agyonütnek

2013. márc. 6. 20:03
 5/10 Vadkan01 ***** válasza:
83%
Majd lesz polgárháború, de nem holnap.
2013. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem vágom, hogy miért van ennyire mindig mindenki ezzel az iszlámmal. Ha nem lenne muzulmán az a sok gyökér, még mindig olyanok lennének, mint nálunk a c****yok. Jó persze, tenni kell az iszlám ellen is, de ne feledjük már el, hogy itt alapvetően nem a vallással van gond, még ha az is szerepet játszik, akkor sem az bennük a legnagyobb probléma...


Ezt az iszlamizálódó baromságot csak azért találták ki, hogy ne kelljen a származásról és a viselkedésről beszélni, tehét hogy ne nevezzék őket nácinak.

2013. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
*tehát
2013. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tarak ***** válasza:
100%

utolsoval egyetertek. nekem johettek az iszlammal, a perzsa es indonez iszlam bevandorlok nem csinalnak gebaszt.

itt a rasszrol van szo, hiaba lennenek keresztenyek (mint a fekak) akkoris igy viselkednenek. vagy mas randalirozast csinalnanak. gondolj csak bele: az arabok-kivetel a sziriak mert ok FEHEREK,- alapjaba veve egy agressiv nep, mivel feka/feher keverek legtobbjuk. nezz megy egy arab orszagot ahol fejlodes van olaj nelkul. NINCS.

Iran mas, ott perzsak laknak-nekik van kulturajuk, civilizaciojuk. Az arabok mindig is egy torzsi, tehenpasztor nep volt, csak terjeszkedes van az agyukban.

Ha belegondolsz: a legtobb iszlam vallasu tudos perzsa volt vagy kurd.

2013. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A hiba nem az iszlámot követő emberekben van.

Csak 1-2 európai "nagyágyú" is szereti rájuk kenni, amikor ők a felelősek , a felelőtlen bevándorlási politikájukkal.


A hiba oka a felelőtlen bevándorlási politika , precíz bevándorlási rendszer hiánya.


Az Egyesült Államokban is élnek muszlim és nem balhéznak , mivel az USA-nak évtizedek óta jól működő bevándorlási rendszere van amely megszűri a problémás egyedeket , amelyik meg az állampolgárságig problémás azt simán kitoloncolják.


A magyar egyetemeken is sok külföldi diák van akik ezt a vallást követik , velük sincsen semmi probléma.


A legfőbb hibát az Eu illetve a nyugati országok vezetőségében keresd.

2013. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

1. Egyet ertek azzal, hogy valaki nem szuksegszeruen negativ alak attol, hogy muzulman.

2. Viszont azokat a muzulmanokat, akik Europaban a balhet csinaljak, a vallasi vezetoik fanatizaljak.

3. A vallasi vezetok egy resze viszont az "otthoni" rezsimektol kapja az utasitast a fanatizalasra - hiszen "vegulis iszlamizalni fogjuk a vilagot"

2013. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!