Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok ehhez a kozvelemrn...

Mit szoltok ehhez a kozvelemrny-adathoz?

Figyelt kérdés

Az amerikaiak 64 %-a szimpatizal Izraellel, es csak 12 % a palesztikokkal. Az Izrael-szimpatia novekszik az evek folyaman (egy kiugro esetben az 1991-es Obol haboru idejen volt csak ilyen magas a szimpatia)

[link]



2013. márc. 17. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Brainwashed americans!
2013. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem lep meg :)

Bár tegyük hozzá, amerikaiak nagy része szerintem meg se tudná mondani melyik kontinensen van Izrael és palesztína :)

2013. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Pedig az összes Izrael meg zsidó ellenes összeesküvés elmélet az USA-ból származik.
2013. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

"Bár tegyük hozzá, amerikaiak nagy része szerintem meg s"


Mert a nagy tudású magyarok igen....

2013. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit kéne szólni ehhez? Ha itt robbantgatnának a terkók, meg mi lennénk tele muzulmány bevándorlókkal, akkor nálunk is többen szimpatizálnának az izraeliekkel.
2013. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez miért számít.
2013. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

# 5


Igen viszont ha minket zárna körbe egy óriási kerítéssel Izrael és időnként szétbombázná ezt a szabadtéri börtönt akár még a tiltott foszfor bombával is megölve több száz vagy több ezer magyar civilt és illegális telepekkel terjeszkednének a mi földünkön akkor még kevesebben szimpatizálnának Izraellel mint most...

2013. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

"Igen viszont ha minket zárna körbe egy óriási kerítéssel Izrael és időnként szétbombázná ezt a szabadtéri börtönt akár még a tiltott foszfor bombával is megölve több száz vagy több ezer magyar civilt és illegális telepekkel terjeszkednének a mi földünkön akkor még kevesebben szimpatizálnának Izraellel mint most..."


Vagy, ha a mi kisebbségünk robbantgatna civileket az utcán, terrorizálná a környezetét a középkori vallásával és mosná ki a saját gyerekei agyát annak érdekében, hogy minket elpusztítsanak kevésbé lennének népszerűek a palesztinok a divatmagyarok körében.

2013. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"minket zárna körbe egy óriási kerítéssel Izrael és időnként szétbombázná ezt a szabadtéri börtönt akár még a tiltott foszfor bombával is megölve több száz vagy több ezer magyar civilt és illegális telepekkel terjeszkednének a mi földünkön"

1. Izrael NEM zarja korbe a palesztinokat, ellenkezoleg, ONMAGAT zarja el a Palesztin Hatosagtol, hogy onnan ne tudjanak bejonni a terroristak .

2. Izrael nem hasznalt foszforbombat

3. Izrael foldje ZSIDO fold, nem a palesztinnak kinevezett araboke.

2013. márc. 17. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Izrael NEM zarja korbe a palesztinokat, ellenkezoleg, ONMAGAT zarja el a Palesztin Hatosagtol, hogy onnan ne tudjanak bejonni a terroristak ."


Önmagát zárja el a Palesztin hatóságtól, hogy onnan ne tudjanak bejönni a terroristák? xD Hát ezen jót röhögtem, ilyen szépen még sosem láttam megfogalmazva azt, hogy módszeresen elzárnak egy másfél milló palesztin lakta 360 négyzetkilométeres területet a külvilágtól. Ők csak védekeznek! :D Gondolom az sem Izrael volt, amelyik 2008-2009 fordulóján több ezer palesztin civilt gyilkolt meg a Gázai övezetben és az sem Izrael volt amelyik ugyanezt végrehajtotta tavaly csak nem több ezer hanem több száz áldozattal. A török segélyt szállító hajó legénységének lemészárlásához meg aztán pláne nem volt semmi közük, meg nem erősített információk szerint valójában izraeli kommandósoknak álcázott palesztinok voltak, hogy így tereljék a gyanút szegény ártatlan Izraelre. És az sem Izrael amelyik a nemzetközi jogot folyamatosan felrúgva újabb és újabb telepeket létesít Kelet-Jeruzsálemben és Ciszjordániában. Na mindegy nem számít, én nem vagyok hajlandó sem Izrael sem Palesztina miatt senkivel összeveszni, egyik sem ér annyit...

2013. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!