Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A World Trade Center elleni...

A World Trade Center elleni támadás (2001. Szeptember 11) szerintetek valóban arab terrorista támadás volt, vagy az amerikai kormány által előre megrendezett színjáték?

Figyelt kérdés
Szerintem az utóbbi, de ki hogy gondolja?

2013. márc. 22. 13:45
 261/297 anonim ***** válasza:
63%

Választ várok, nem ökörségeket.

Ha tűz volt az épületben, Te bemész robbanóanyaggal és elhelyezed azokat?

Ha tűz van, nemhogy robbanóanyagot, de embert nem küldenek be!

2013. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/297 anonim ***** válasza:
53%
A tüzoltok köztudotan csak kivüről nézik a tüzet
2013. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/297 anonim ***** válasza:
63%
Ja és a robbantásszakértők is, addig, míg a tűzoltók el nem oltják a tüzet. Oltották?????????
2013. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/297 anonim ***** válasza:
72%

Kezdesz ősze zavarni most azt feltételezed hogy a amerikai kormány tőbezer állampolgárát kinyirja. De azt nem hogy beküldi a tüzzerészeket egy veszéjes hejre ?

Ezt az elenmondástelmagyaráznád oksika?

2013. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/297 anonim ***** válasza:
91%
Nincs válasz? Rendben. Akkor gondolkozz el a teóriádon.
2013. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/297 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként arra akartam rávilágítani, hogy ha valahol tűz, azt előbb eloltják.

Ha nincs válasz, nem csak erre, hanem más már leírt kérdéseimre, én befejeztem. Gondoltok, amit akartok!

2013. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/297 A kérdező kommentje:
Aki tagadja azt, hogy nagyon valószínűleg az amerikai kormány tudott róla, esetleg ő maga tervezte meg, az az arabokat gyűlöli, vagy az amerikaiakat imádja? Esetleg mindkettő?
2013. márc. 30. 12:00
 268/297 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy azt hiszed, hogy részünkről ez érzelmi döntés, nem pedig racionális.
2013. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/297 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már egy csomó olyan tényt közöltünk, ami valóban furcsa és logikátlan. És mindenki csak a tornyok összeomlására reflektált, a többit meg nem akarja észrevenni.

Tényszerűen cáfolja meg mindenki a tornyokon kívül a maradék 10-15 tényt.

2013. márc. 30. 13:48
 270/297 anonim ***** válasza:
57%

A tornyok sem stimmelnek. Ekkora hőfokról senki nem számolt be. Ami az acélt megolvasztja, az az embereket nem. Minden bizonnyal.

A Pentagon mért nem omlott szabályosan magába? Hülye kérdés? Jaaa. Érdekes, mintha valami hasonló történt volna aznap. Mi is volt az? Hiába. Nem jut eszembe.

Mások már írták, hogy a Pentagonról és a 7-esépületről is csak olyan képek kerülnek napvilágra, amik az összeesküvőknek kedveznek. Hozzáteszem, ő nem közölte ezeket a képeket, én meg mint a hülye keresem, de nem találom.

2013. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!